• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MICHELLEDANIELS: u mnoha...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    QWERTZ:
    "ahoj, jo na kafe zajdu"
    "sorry, já nechci kafe, já chci prcat"
    ... a pak každy měsíc (možná už tak rok v kuse) nějaká zpráva typu, že chceš jít ven, i když ti holka každý měsíc píše, že má přítele...
    ...přiznám se, že dost často přemýšlím, u kolika holek na nyxu se chováš tak zoufale a pak brečíš....

    Jen tak na zamyšlenou
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Dost casto premyslim o tom jestli vubec najdu svoji partnerku se kterou budu az do konce zivota …
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: Kameňáky jsem neviděla, ale přiznám se, že mi nabídli epizodní roli v Kameňáku v seriálu :D!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Mám 4 televize. Oranžová není na fotce.

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HAR4NT: Tam sem to merival kolik beden se nam kam vejde, aneb vaclavaky 😎
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ja se teda priznam, ze mam televizi. A velkou. A nestydim se za to.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Jisté trapno jsem cítil už tehdy. Ano, některé hlášky zlidověly a člověk si tu referenci na Homolky pamatuje. Slunce, seno atd. jsem bohužel také viděl. Kameňáky už ne. A nechybí mi to.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: dyk si iks let jezdil na techno, kde se resej fleky a jak sou velky:)) ar je ctverec 10x10m, hektar je tedy (stejne jako hektolitr je 100 litru) 100 ctvercu 10x10 metru:P takze hektar je 100x100 metru. a 100 hektaru je tim padem ctverec o hrane 1000m, tedy 1km2.
    no a akr, logicky, je +- 0,4ha:))))
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    INDIAN: jsem ráda, že je někdo podobně postižený :-) Pri tvoření kalkulace na výzkum, si často dopomáhám on-line převodní kalkulačkou, abych se neblamovala. A to jsem matematiku fakt milovala :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GIRAFFKA: Tohle je strasne schizofrenni pocit! Uz jsem se sice od sveho hnevu na pribuzne castecne oprostila, ale jeste nekdy se objevi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: ok.
    Já to beru tak, že spíš jde o to, u čeho se ti kroutěj palce u nohou, že fakt ne, než jako že se na to podruhý nepodíváš... Podruhý to taky vidět nepotřebuju.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Kde píšu, že jsem to neviděl? Když mi bylo 10 třeba. To asi viděl každý. Ale vidět to podruhé?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: taky nemám TV těch 20 let a viděla jsem to teda dávno předtím, takže nekecej, žes to předtím taky nikdy neviděl, nevěřím :P
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    ADELHAIDA: Tak tvoje problémy bych chtěl mít :DD
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: a protoze vim, ze oni nejakejch kvalit dosahujou a cizi nejsou, tak me sere, ze k nim ten odpor nedokazu necejtit.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Stydim se za to, ale po kontaktu s 80 % mych pribuznych, mi je proste hnusne. Vim, ze ta vule a nejakej vztah tam je, historie odzita taky, vim, ze za spoustu svych psych nemuzou primo oni sami, ale v posledni dobe jsem toho odporu fakt desne plna. Mam nejaky traumickovy obdobi.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Posledni dobou se mi libí mladý kluci okolo 25 plus i minus :) nemyslim v tom smyslu, ze bych mela chut s nima spat. Ale to mladi je na nich proste krasny:)))
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    HUGH_BOYLAN: já od roku 2006 a doufám, že se na tom nic nezmění. Nicméně filmy a seriály nejsou jen v televizi :))
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Přiznám se, že už 20 let nemám TV, takže mi jsou nějací Homolkovi úplně u zadele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam