• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ERVIN: "húska, choď po gytaru! dole v skrini, taka šedá, taká plechová!"
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    PALEONTOLOG: "Také hnusné topánky? Nehaj si ich!"
    EMAET
    EMAET --- ---
    Nikdy jsem nespala pod širákem.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FRENNET: byly to hlasy sklepáků, imho by s tím nemuseli mít žádnej problém to pro sr předabovat, sklepáci pracujou se slovenčinou i rámci divadelní tvorby. nevím že by štěpka nebo markovič hráli česky
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FRENNET: Mohla by som si ju pozrieť? Obzrieť?
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    FRENNET: to je pane půdička , tady se mi to bude věšet
    .to je takový překladatelský oříšek ..
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    PALEONTOLOG: Nebyl to spis nejaky samodomo pokus? To he jak prekladat radosince.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TROJKA: Tvl! “Máte pivnicu? A mohla by som sa na ňu pozriet?/Mohla by som ju vidieť?”
    ACKO
    ACKO --- ---
    Jsem až k pláči nešikovná, rozhodla jsem se zapojit do té smutné akce PRE na slevu na elektřiny, i jala jsem se na chodbě vyhledat elektroměr a udělat fotky, vzhledem k tomu, že mám 2 tarify, tj. čísla tam přeskakují, do toho mi zhasíná světlo na chodbě, tak vytvoření dvou fotek, kde by byla čitelná čísla mě stálo takové energie, že jsem zralá na panáka.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    NELLAS: Děkuji, ale tak ... to snad nebude nutné :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GUMBA: Můžu doporučit kurz... :D
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Taky se neumím nalíčit.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Neumím se nalíčit.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    neumím se rovnoměrně nalíčit ani když na to vidím
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Pravidelně se zkouším líčit poslepu. Protože co kdybych náhodou oslepla a neuměla to?
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    ILAB: znám prakticky nazpaměť...
    ILAB
    ILAB --- ---
    NICOLLETTE: mrkni i na klic k urcovani trpasliku, jestli si to nevidela
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Mám dneska celkem depku a do toho hroznej kopr, a tak se přiznávám, že jsem udělala to nejnutnější a teď zcela bezostyšně hraju Crashe na svým stařičkým playstationu a svět zas na chvíli dává smysl.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    HUGH_BOYLAN: To tam jeste zedituju, az najdu pouzitelny zdroj, ale "In untreated animals, the median lethal dose lies between 4 and 8 g/kg.", k cemuz je zdroju kyble. Tedy ze by 15g isopropylu zabilo 70kg chlapa je temer vylouceny, takovy mnozstvi bude na hranici vubec poznatelnyho. V tech denaturacnich koncetracich je otrava alkoholem jista davno pred alespon malymi ucinky isopropanolu.

    Priznavam, ze prave na dukaz relativni neskodnosti isopropanolu a obhajeni jeho lahve v detem dosazitelne poloze jsem si malyho panaka dal.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LUSINDA: ja prave kdysi videl ukazky ze sr verze na yt, ale od ty doby nic dalsiho,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam