• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GUMBA: *ze mě
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Vždy, když někde čtu "potenci...", tak se mi na chvíli zbytek slova zamlží, jak jsem napjatý, zda dočtu "-ální". Když to pokračuje na "-onální", prožiju takovou krátkou, soukromou bolest a nějaký maličký kousek ze mně umře. Přiznám se, že se pak neubráním předsudku a autora/mluvčího si podvědomě zařadím o šuplíček níže...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    V práci mi donesli odvápňovač s dětskou pojistkou. Ani po půl roce jsem se do něj ještě nedostala. Jako já ten princip jak na to chápu, ale prostě to nejde!! :D
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Na popelnici na sklo je napsano fuck me...jako zas tak spatne na tom nejsem, abych do toho sla
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Jejda...zas budu u popelnic na sklo za alkace
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Vcera vecer jsem sezrala celej adventni kalendar pro neter. Vcetne stedrodenniho kindrvejce.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    MUZA: Já bych tomu dal rok, možná dva a kromě vypouštění vody dojde možná i na tohle.
    MUZA
    MUZA --- ---
    RAHUF: "kdyz zaminovavam chatu"
    - asi uz je ty valky na me moc
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELSINOR: aha rok prasete. Takze jsi mezi 1.1. a 5.2. 84. Inspektor Kanabis uzavira pripad.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELSINOR: V cem, v Holdu Katalansku?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELSINOR: a taky je ti skoro tricet?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: Přiznávám se ze jsem to nechal na ráno :D
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Pokaždé, když zazimovávám chatu a sypu sůl do odpadu, představuju si, že jsem Dean Winchester a solím tělo nějakého ducha, a pokaždé, když tam vypínám hlavní spínač elektřiny, zamumlám si pod vousy "Gaz, do it".
    Ano, je mi skoro třicet.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    INDIAN: Já broskve, meruňky a nektarinky. A ani jedno z toho neumím jíst, aniž bych se kompletně neulepil, takže je radši nejím vůbec
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Dodnes si pletu merunky a mandarinky
    FAT
    FAT --- ---
    Děsně nerad odmrazuju mrazák. Ale už to dneska bylo nutné, tak jsem to měl za necelou hoďku hotové.
    Ale fakt mě to štvalo...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ADAMIRA: K tomu malování si pusť písničku.

    Záviš - Já jsem tak líný
    https://youtu.be/q8HeC7cdhTM
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERVIN: a hlavně co dodnes při konverzaci se slováky rád používám: přepáč :)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Že jsem zase jen tak něco plácnul a nekecej ! .nevyšlo to . .
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: JO!! je místo na baru!

    Fuck you, responsibility!!! :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ERVIN: taky je dost možný, že budu za úsvitu popraven... :)

    Mno tak na místě kde sedím je od 18:30 rezervace, možná mi vesmír chce něco říct... jako že mám jít do vedlejší knajpy a pokračovat v počítání... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam