• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    MART1NKA: takže takhle?
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Vždycky když zjistím, že si mě dal někdo do double ignore, aniž bych s ním měla nějaký konflikt, tedy zřejmě za nějaký kontroverzní příspěvek, tak mě to zahřeje u srdce. Asi satisfakce pro mého vnitřního trolla :))
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SITH: Tá moja je omnoho väčšia a v predstavách to urobí hlasný plác. Toto je underwhelming.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    POZITRON: lol. me langer utkvel v tom jak v rozhovorech zni, jak kdyz ma malou hubicku, ze ji neotvira naplno nikdy. no a moje kocka porodila kotata a jedno sem si nechal, protoze melo takovou malou hubicku. a tak sem mu (ji) dal jmeno 'icko' na pocest langra male hubicky. na klinice to ale zkurvili a do cipu napsali 'isha'
    BAAL
    BAAL --- ---
    MART1NKA:

    LISTER: Už se staly divnější věci.
    RIMMER: Napadají mě jenom dvě: samovznícení starosty Varšavy v roce 1546 a ve 12. století incident v Burgundsku, kdy pršeli sledi.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    MART1NKA: To chce asi kazdej, kdo videl Asterixe a Obelixe :)
    SITH
    SITH --- ---
    Že jsem si vzpomněl na skeč od Monty python

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MART1NKA: Podle mého amatérského odhadu tak asi... 12-13? :D
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Keď už o plácaní, vždy som túžila zobrať mŕtvu rybu, takého vianočného kapra a niekomu ním naplácať. Jak moc je to divné na škále od 1 do 10. 10 je najdivnejšie?

    Nemám žiadnu potrebu to zrealizovať, len sa priznávam.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    POZITRON: Tak to je ovšem dobrý úlet! :-) Ale jo, třeba tady je vcelku sympaťák: https://m.youtube.com/watch?v=6_-0AHj54Aw . Můžeš rovnou zavzpomínat. ;-)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Naplacani od partnera ve mě vzbuzuje úplně jiné asociace
    (I když nesnáším výraz naplacani)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ALESH: Uhodit dítě je výchovný selhání, který není správný, ale může se stát. Obzvlášť, když rodič sám jako dítě nějaký to plesknutí taky obdržel. Je dobrý z toho vyvodit nějaký závěry, aby se to už neopakovalo. Manželku nebo manžela nevychováváš (pokud je to normální vztah), tudíž z tohohle důvodu partnerovi obvykle nenaplácáš.

    Přiznávám, že jsem naplácala svýmu dítěti. Manželovi ne.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    na zakladce jsem milovana Ivana Langera a strasne jsem hltala vsechny mozny diskuzni porady. ty s Ivanem Langerem jsem si dokonce nahravala na VHS a vystrihovala jsem si fotky z novin. :) mela jsem i jeho fotku s podpisem, lol. a taky destnik ODS, ktery jsem vysomrovala na nejakem mitinku, facepalm. mohlo to byt tak cca 1997/1998. znala jsem jmena poslancu, ministru.
    spoluzacky v tu dobu milovaly samozrejme sportovce, herce nebo zpevaky z boybandu.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Koukam se na Masterchefa. Hrozne me to bavi. A videla jsem i vsechny rocniky americkyho a italskyho Masterchefa. Zkousela jsem i francouzskyho, ale ten neni tak dramatickej. A kazdy rok se tesim, az vypusti novou radu.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ELSINOR: A čo pankáč s dreadami čo vyhral matematickú olympiádu a otvoril kamoške pivo zubami?
    A samozrejme čítal Joyca v originále.

    Naši boli ohromne nadšení, keď som ho doniesla domov.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Pokazde kdyz ovladam svoji varnou desku s dotykovym ovladanim musim myslet na vsechny ty nestastniky na nyxu kterym to ovladani nefunguje. Me funguje pokazdy na prvni pokus, i s rukama od testa nebo ruznejch kuchynskejch tekutin. Nyx to cloveku nedela lehkym, nepripadat si vyjimecnym.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    TOULASE: ano, čekala jsem podobné reakce :D
    POIROT
    POIROT --- ---
    Rozespalej si ráno čistím zuby a pokaždý se přistihnu, že stojím na jedný noze. Vždycky na pravý. A pokaždý si řeknu: "Zase to děláš". Už si nevzpomínám, kdy to začalo, ale musí to bejt strašně dávno.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ADELHAIDA: to takhle jednomu naglovi ujely nervy a skoncil jsem na jipce...
    ALESH
    ALESH --- ---
    ADELHAIDA: plati to i kdzy vrazim jednu manzelce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam