• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Když mi někdo volá se zaručeně výhodnou nabídkou, ptám se jich, jestli mi k tomu přibalej štěňátko. Obvykle nastane poměrně dlouhý ticho, který vyplnim zklamanou poznámkou o tom, že se spokojim i s koťátkem teda, ale neni to stejný... Přijde mi až neuvěřitelný, jak to většině rozhodí sandál.
    Nevim, jak jsou ty lidi školený, ale s mojí infantilní demencí nikdo zřejmě nepočítá. :D
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    OVERWATCH: Abys nedopadnul jako ten voják v povídce Karla Čapka, co zapřel nohu.. ;-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    UNSEEN: to jsem rad ze nejsem jedinej kdo to zkousel na zive baletce.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Kdyz mi volaji z neznameho cisla a chteji mne predstavit jejich sluzby na financnich trzich, tak jim odpovidam lzi, ze jsem uplne bez penez, v exekucich a ze nemam zakladni kapital, takze me financni trhy nemusi zajimat. ;o)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    VYHULENY_UFO: Ke zjištění "jakž takž základních informací" bohatě stačí wiki a podobný věci. Já jsem prostě mimoň a nevěnuju tomu pozornost...takže chodím x měsíců kolem plakátu s wannabe Čaputovou a až včera mě napadlo (když jsem ji viděla na obálce Vogue), že vlastně absolutně netuším, kde se vzala, co dělala a podobně. That´s all.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WRNQ: a ktery informacni weby si sjizdela. ty fandici babisovi, ty proti babisovi nebo nejake s ruskou propagandou?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Až včera jsem si jakž takž zjistila základní informace o tom, kdo je Danuše Nerudová.
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    hejbe se na obě strany. ale trochu mě znervózňuje, jak jí nakonec upadne hlava...
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    LORD_DE_SEIS: Když se koukám na jednotlivé frejmy, tak se jednoznačně točí po směru hodinových ručiček.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    uz jinej nebudu.)

    3 Tone - Los Fastidios
    https://youtu.be/mLkdveQ1BWU?list=RDMM
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    muž si myslel, že mi je blbě, jak jsem na ni civěla... ale už je rozumná a po skleničce vína to holce jde na obě strany
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    Jupí, už s ní taky dokážu točit na obě strany. ;) Ale ze začátku mi to šlo jen po směru hodinových ručiček..
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    VESTIGIA: a mně zas ráno v protisměru a teď po směru…taky jsem degen :-D
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    kam se hrabe starý dobrý Sedum jednou ranou zabil. Ta panenka je superkiller :)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Vy si děláte prdel a tu panenku jste vyměnili. Protože ráno se točila po směru a nebyla jsem schopna ji otočit a teď se mi točí proti směru a na druhou stranu ani omylem. Asi jsem přepracovaná, nebo co :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    dyt je to šarlatánka!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Točí se mi pořád na jednu stranu, jsem degen a je mi to jedno.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    LORD_DE_SEIS: Mně stačí natočit obrázek a hlavou vzhůru už se točí jinak,))
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    už to taky umim!!!! uf, konečně můžu jít na oběd
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam