• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RAHUF: holt je vás buď moc, nebo máte malou krůtu!
    (jsou roky, kdy má náš řezník 4kg baby krůty, a jsou roky, kdy dodá dvanáctikilové monstrum. Nikdy dopředu nevím, co to bude :-)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    TRISSIE: krůtí sendvič je blaho. Bohužel, za ty roky co s kamarády slavíme den díkůvzdání se mi nepovedlo upéct dost velkou krůtu, aby zbylo i na to.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE:no dobre. mas to u me schovany, prihlasis se sama na nejakym srazu zejo, kdyz tomu tak radostne jdes naproti...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: !!!!!!!!!!!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: abys nelitovala! ale to uz bude pozde!!!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Odpověď na tuto troufalou žádost znáš!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: mozna to i nejak bezprostredne souvisi, kazdopadne te slusne a naposledy zadam, abys vyrazne omezila ty impertinentni vykricniky!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Majonéza je největší dar lidstvu hned po myčce!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADAMIRA: já mám rybí polévku ráda, ale jednak jsem v rámci mé nukleární rodiny jediná a druhak ji nemám ráda natolik, abych byla ochotná absolvovat to martyrium její přípravy. tak holt nic :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: bezpochyby jeden z nejlepsich vynalezu lidstva, spolecne se suchym zipem a "odlozit budik o deset minut":)))
    ENDER
    ENDER --- ---
    HAR4NT: tak ty jsi na cesnekovou pomazanku!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TRISSIE: Závidím, u nás jsme alespoň už zbvavili tý hnusný rybí polívky kterou stejně nikdo nejedl, už se těším až se zbavíme i tý "tradice" z dob 50. let ve formě nejhnusnější ryby a majonézovýho zla.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Neznám Mumínky. Vím, že to někdo sem tam na nyxu zmíní, ale jinak jsem to nikdy neviděla, nikdo z mého okolí to nikdy nezmiňoval...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    po letech dohadů jsme adoptovali britské Vánoce - s krůtou a přílohami. a k tomu, co jsem se naučila během studia v Americe - "den poté", tedy 25.12., sendviče z bílého toastového chleba, oba plátky namazané majonézou, mezi to plátky krůtích prsou, ledový salát a plátek rajčete.
    kuchyně je samoobsluha, koukáme na pohádky, čteme nové knížky, žereme krůtí sendviče, cukroví a exotické ovoce, co bylo "na ozdobu na stůl" (a taky čokoládové figurky ze stromečku, které tímto dnem ztrácí chráněný status), a je to ta absolutně nejlepší část Vánoc.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Mám ráda chleba s nivou, co nechám rozpéct v mikrovlnce. Občas navrch ještě přijde majolka. K tomu ještě Caro s mlíkem :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: to bych si radsi nasadil na celej vikend to "pusatko", proc si tu majonezu aspon nemixnes s tim sejrem a nakym cesnekem..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tatarku mám rád, koupil jsem si v krámě nějakou zlevněnou, francouzskou. a ještě ten večer jsem ji zvracel, teda v neděli večer.
    ENDER
    ENDER --- ---
    ADAMIRA: to rikas jenom kvuli tomu, ze jsi to neochutnal!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ENDER: ufff, tohle kdybych si doma připravil tak mi krkem vyleze aorta a bodne mě do oka
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    Nedám dopustit na variantu chleba, máslo, rajče, cibule a sůl
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    pečivo, tatarka, šunka a kyselá okurka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam