• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BAAL: já si myslím, že je to úplně cajk :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BAAL: Je, pokud ti to tak vyhovuje.
    BAAL
    BAAL --- ---
    DEADSLUT: Takže když ho stáhnu z věšáku, zmačkám do kuličky a na sílu narvu do skřínky s ložním prádlem, tak to není ideální postup?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEADSLUT: tak mám, v menším měřítku, mikrohadry v krabici od bot.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NELLAS: MAR_TINA: skládání mě nesmírně prcá... byť těch návodů jsem viděla miliardu, nejsem ochotná to podstupovat:D A odmítám okovy jednoho prostěradla přiřazeného k jednomu povlečení, a trpím absencí šuplíků:DD takže...za mě ruličky, nastojato, do krabice, do police, která je akorát velká, abych nemusela nic přehrabovat a mohla šáhnout a vybrat si:))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRENNET: právě, nehodlám ho trávit skládáním povlečení :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FRENNET: a to je nápad, chceme to právě roztřídit na sety, zatím to je povlaky na peřinu - na polštář - prostěradla.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GRANTORINO: Zivot je otazkou priorit ;)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MAR_TINA: Do supliku a jak knihy do police na stojato. Mam tak i povleceni, v poslednim skladu periny je povlek na polstar. Vytahnes jedno a mas cely set.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DEADSLUT: vy jste se zbláznili. Vezmu a hodím do krabice. Průhledný a strcim do skříně. Nějaký skládání prej...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MAR_TINA: já jsem to vzdala a mam na ně hluboký šuplík:D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BARBARELLA: poskládat ho umím, skoro tak dobře. Ale pak tu skupinu rozumně uspořádat do skříně
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Chci tě okopírovat!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEADSLUT: pics or...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Konečně jsem po letech vymyslela relativně elegantní, přehlednej a udržitelnej systém na skladování elastickejch prostěradel. Snad nikdy jsem si nepřipadala tak dospěle:D Celá Marie Kondo se může jít vysrat do mrkve, ha!:))
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    HAR4NT: Na rok už to je asi řádná suma. Ale takhle se mi to líbí...za cenu necelých tří litrů tafny takový legrace ..
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    WRNQ: jo je to super, prej je to tedka roztazeny snad uz od mnisku po hradec kralove. ale koukal jsem, kolik by stalo si poridit k litacce na rok 4 pasma a rikal semsi dobry no, tak sem to videl a zase to radsi zavru:)))
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Miluju pásmový jízdenky PID pro Středočeský kraj. Jen za poslední týden jsem díky nim třeba dojela za kilčo z Poděbrad na Kladno koupit synovi kolo a dopravit ho k našim do Kolína. Dnešní poslední vánoční nákupy zvládnuty stejně ladně a levně během čtyř hodin. Me gusta.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nedokážu se s ní jít rozloučit do nemocnice., stydím se za to a vím, že toho pak budu litovat. ale chci si ji pamatovat takovou, jaká byla v létě, sice pohublou a unavenou, ale ještě plnou života.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: chtěls ykselko, a modrý autíčko.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: oo, dekuji akademii a vsem jezinkam, co si me kdy vzaly do sparu! bez vas bych nebyl to, co jsem a nedosahl toho, o cem jsem vzdycky snil - stat se infantilnim cynikem bez jakehokoliv zivotniho cile! tvl, to je takova uleva....:)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam