• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ALESH
    ALESH --- ---
    V ramci silvestrovskeho veseli, jsem si nechal udelat tetovani na penis. Vypada to trochu jako nejake pohlavni nemoc.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Zbožňuju Show Bennyho Hilla.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: To tě potřebujeme do počtu, protože ti byli tři.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    BARBARELLA:
    Vy ste jak dva tenoristi!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Dospela jsem k novorocnimu predsevzeti, jeste je cas ho nechat uzrat, je realne a splnitelne, ale bude to chtit hodne prace.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    NELLAS: to je tim jakej je suterén :(
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BARBARELLA: Ale stejně se jí to vrátilo jako buzerant.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    DELIRIUM: naštěstí to nebylo žádné sofá :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    BARBARELLA: Inu, autocorrect je velké rizoto :")
    1KA
    1KA --- ---
    No dobře, mám zápal plic, přiznám se, že už mě to trochu nudí. Sleduju filmy, čtu knihy, poslouchám hudbu, kreslím fantasticky obrázky a zapisuju si myšlenky. Taky přes den spím, protože ty léky jsou silný, ale opravdu už se nudím.Pro aktivního člověka jako jsem já je to sice požehnán být týden v posteli, ale nevím, z čeho mě bolí tělo víc, jestli z ležení a nebo z tý nemoci. :-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jsem šťasten. Jenom 2 dny řeším opravu pračky. Nejdříve jsem zavolal do obchodu, odkud jsem ji koupil. Potom mi předali kontakt na autorizovaný servis. Tam nejdřív pán vyzvídal i číslo bot. Nakonec sem si vyžádal e-mail. Přes ten mi poslali pdf formulář, kterej mi nešel vyplnit, tak jsem ho aspoň vyfotil. Tam mi dali kontakt na český, velice dobrý, servis. Odtamtud přijel hned druhý den pan opravář. Pračku v záruce hned opravil. Doufám, že ještě nějakou dobu vydrží. Ale ty pojistbé smlouvy s prodlouženou zárukou se mi nějak moc nezamlouvaj. Je to takový komplikovaný. Mám strach, co bude.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    DELIRIUM: jo no, kdyby odhodili přeplatek, bylo by to lepší :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Vždy když vidím, jak někdo hodí nedoplatek nebo jiný odpad na zem, mám chuť mu dát pěstí.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NICOLLETTE: Mléko je lahodná božská ambrosie.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NICOLLETTE: To znám a dělám. Je to nejvíc! Kejh :D
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SABRIEL13:
    KOVOVAMINCE: aaaaa tady někdo nezná trik mlíka na echt kocovinu.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SABRIEL13: Chceš být u pokladny středem pozornosti?
    Stačí po dotazu zda-li máš věrnostní kartu odpovědět "Ne" a pak už jen počkat na tu prodavačovu nebezpečnou otázku: "A chcete jí založit?"
    V ten moment se podívej na všechny ty lidi, který čekaj v tý nekonečný frontě a řekni "Tak mi ji tedy prosím založte".
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ne.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SABRIEL13: Vždyť je to normální nákup na večírek + mlíko.
    Divnej byl ten s podezřívavym pohledem. :D
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Když jdu do obchodu pro konkrétní věc, kterou standardně nekupuju, snažím se ten nákup nakombinovat tak, aby vypadal co nejabsurdněji. Okurka a indulona jsou mým vzorem.

    Takže dneska dvě lahve Nemiroffu, dvě lahvová piva, brambůrky a lahev čerstvého mléka.
    Vždycky mám radost, když na mě někdo začne v reakci na obsah mého košíku podezřívavě zahlížet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam