• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Vždycky, když vidím jeho ikonku, udělá se mi fyzicky zle. Cokoli co napíše, se nedá číst, je to dlouhý, zbytečný, naprosto nikam to žádnou debatu neposune a jen z toho odkapává snaha vypadat sečtěle a rozumě, ale od prvních třech slov je jasný, že jsou to jenom prázdný kecy.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    MUZA: ja takhle v lete ctu Zimodeje od Terryho Pratchetta. Uz jen pohled na obalku me ochlazuje :)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Před chvílí jsem dala zapéct misku s lasagnema. Připravila jsem je hezky ráno do takové skleněné zapékačky z ikea s plastovým víčkem. Nemáme doma palstové krabičky, protože fuj hnus a chemikálie se uvolňují do jídla. Muž je dost striktní v tomto ohledu.
    Před okamžikem jsem je šla zkontrolovat a víčko bylo krásně roztavené po obvodu krabičky, steklo do lasagní jako náboj z tavící pistole a na obvodu zůstala přitavená jen ta těsnící gumička. Ano, opomněla jsem sundat plastové víčko a náš sporák na dřevo hold není mikrovlnka...
    Vyndala jsem misku z trouby, nechala trochu zchladit a oloupala plast. Ten jsem schovala do směsného odpadu aby to muž nenašel... hezky pod ostříhané vlasy.
    Chtěla jsem lasagně hodit kachnám, ale než jsem uspala děti, tak to muž sežral. Nic jsem mu neřekla a kachny dostanou nekontaminovanou zeleninu...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAJITA: ten dávám jen na chleba s máslem a rajčatama. Tam nedávám ani tatarku, ani cibuli, jen kopec toho pepře :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    TOOMIX: A hrubě drcený černý pepř máš kde?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Moje guilty pleasure jsou chlebíčky - veka namazaná pomazánkovým máslem, rajčata na plátky, tatarka a syrová cibule na jemno! Teď jsem jich snědl 8.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    OMNIHASH: Simon says je ve trojce.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MATEEJ: ano, touhle kognitivní disonancí jsem trpěl taky... a jako bonus sem si o Die Hard 2 myslel, že se jmenuje Simon says, což se ukázalo bejt diametrálně odlišnej žánr a dvanáctiletý synovec to tenkrát odnesl solidníma nočníma můrama.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Dlouhé roky jsem nebyl schopen od sebe rozlišit Smrtonosnou zbraň a Smrtonosnou past, teď už to dokáže, ale vždycky nad tím musím strašně přemýšlet.
    (Což by se krásně vyřešilo tím, kdyby už první díl Die Hard šel do české distribuce jako Nezmar.)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    OMNIHASH: jj:) Ony uz uvodni titulky jsou podkresleny vanocnim songem - ale je to proste jih US tak mi to proste nikdy tak neprislo
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GANDHI: Dyk hned v první scéně si to rozdá Gibson s nějakým dealerem v prodejně vánočních stromků!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ponekud prekvapen jsem relativne nedavno zjistil, ze o Vanocich se odehrava nejen Smrtonosna past, ale i Smrtonosna zbran:)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    SALAMAN:
    NELLAS: ale jo , to vim , však jsem to taky četl jen v zachvatu ponovorocni veselice a kocoviny, coby berlicku a ted uz vim , ze se mam polepsit v práci(nezamestnany) a venovat se partnerce(single))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Miluju videa s vykládáním karet na instáči a komenty pod tim. To množství neurčitosti je úžasný.
    "Zítra potkáte nového muže. Tmavé/blond vlasy. Vysoký/střední vzrůst. Hnědé, modré nebo zelené oči. Znamení okorožec, kveveruška nebo levomoták."
    S tim se nedá prohrát přece. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: On si v tom každý najde něco, a čím se ztotožní...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Jakoze silvestra nak tak uz neslavim leta (tj max si doma otevrem naky vino a po pulnoci dem spat), tak o tomhle poslednim sem se zpraskal tak, ze mam vokno uz od 10 vecer. Jediny co sem dodrzel bylo to ze sem opet po pulnoci uz byl tuhej
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TROJKA: Horoskopy jsou dělaný tak, aby seděly :)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Trošku bezradně a zmateně jsem si přečetl horoskop , coz nedelam a ono to asi bude sedět!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    POIROT
    POIROT --- ---
    Přiznávám, že jsem neměl odvahu znovu vidět "Rok tygra".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam