• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Miluju videa s vykládáním karet na instáči a komenty pod tim. To množství neurčitosti je úžasný.
    "Zítra potkáte nového muže. Tmavé/blond vlasy. Vysoký/střední vzrůst. Hnědé, modré nebo zelené oči. Znamení okorožec, kveveruška nebo levomoták."
    S tim se nedá prohrát přece. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: On si v tom každý najde něco, a čím se ztotožní...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Jakoze silvestra nak tak uz neslavim leta (tj max si doma otevrem naky vino a po pulnoci dem spat), tak o tomhle poslednim sem se zpraskal tak, ze mam vokno uz od 10 vecer. Jediny co sem dodrzel bylo to ze sem opet po pulnoci uz byl tuhej
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TROJKA: Horoskopy jsou dělaný tak, aby seděly :)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Trošku bezradně a zmateně jsem si přečetl horoskop , coz nedelam a ono to asi bude sedět!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    POIROT
    POIROT --- ---
    Přiznávám, že jsem neměl odvahu znovu vidět "Rok tygra".
    MUZA
    MUZA --- ---
    Koukani na Smrtonosnou past 1 o vanocich uz je tradice pro leckoho...
    Ja zas zboznuju kiukat na Smrtonosnou past 2 v lete, kdyz jsou nejvetsi hice... ten snih tam aaach
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SADY: :))) ježiš vidiš, děkuju za poznámku, vlastně po letech vstupuju do nového roku naprosto úžasně a dokonale odháčkovaná (a moc za to dotyčnému děkuju:)), tak to to nemůže bejt tak blbý!:))

    (a good luck, já v jedné fázi, no, ne incelila, vol-celila, velmi výrazně déle než rok, a ten návrat pak kurva stál za to, tak ať se ti to taky přetne v pravou chvíli, s tou/tim pravym a s pořádnou parádou!)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Nikdy jsem nehrál Half-Life 2 a už první HL mě nudil...
    SADY
    SADY --- ---
    DEADSLUT: tak hlavne jestli jsi odhackovana :)))
    a moje priznani k tematu, loni jsem po dlouhy dobe neprcal, uz ani nevim, jak to funguje... asi incelim
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ...po tom zasranym loňskym roku jsem dneska klesla tak, že čtu všemožný horoskopy a astrální předpovědi a snažim se uklidňovat, že jo, zajíc je fajn, rok zajíce určitě musí bejt miloučkej, jupiter by mi prej měl bejt příznivej, akorát si v srdéčku mam zapálit lampu sebeuvědomění...oukej. zatim eště nemam cukání pořídit si svuj astrální krystal, tak dobrý, uvidíme za dva tři měsíce.
    ALESH
    ALESH --- ---
    V ramci silvestrovskeho veseli, jsem si nechal udelat tetovani na penis. Vypada to trochu jako nejake pohlavni nemoc.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Zbožňuju Show Bennyho Hilla.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: To tě potřebujeme do počtu, protože ti byli tři.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    BARBARELLA:
    Vy ste jak dva tenoristi!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Dospela jsem k novorocnimu predsevzeti, jeste je cas ho nechat uzrat, je realne a splnitelne, ale bude to chtit hodne prace.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    NELLAS: to je tim jakej je suterén :(
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BARBARELLA: Ale stejně se jí to vrátilo jako buzerant.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    DELIRIUM: naštěstí to nebylo žádné sofá :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam