• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    RAMJAH: z roku?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Dlouho jsem se chystal na to udělat si čas na film DUNA… teď sedím a mám pusu do kořán…
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nemuzu si pomoct, ale profesura v ucetnictvi proste je vtipna sama o sobe a vsichni to vedi. S tim se tezko da neco delat.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Když jsem byla mladší, všem jsem říkala, že jsem v minulým životě byla Jim Morrison. Teď mi spíš příjde, že to byl Franz Kafka.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    PREKOTKA: já se obvykle chovám slušně, protože respektuju, že pro ty ostatní, co tam přišli, to je důležité

    a třeba v kostele, kam chodí maminka, by to podle mě prošlo, mají už třetího mladého akčního kněze za sebou a ta komunita je hodně otevřená všemu :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Serial Wednesday jsem nevidel a nikdy neuvidim.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Že jsem asi poslední, kdo neviděl stále seriál Wednesday... Což mne diskvalifikuje z toho jásat nad každým, kdo dělá parafráze na ten seriál.. Sorry no...
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    ADELHAIDA: Hmm, asi nutně potřebuju jít na mši s někým, s kým si v týhle části dáme highfive!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    přiznám se, že většinu srazů jsem odjezdil na játrech
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ...jsme po natírání vymysleli "dotěrnou". Bylo to na podzim, a kdo neměl chuť na dotěrnou, mohl si užít dožínky (s mezerou či bez).. Ale sedánek je teda festovní termín.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Babička a její kamarádky mívaly dýchánky.
    Přiznání je, že jsem pak babičce pomáhala uklidit, abych mohla vylizovat panáky od griotky.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KOTENCE: jedině soirée, má drahá!
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MULTICAT: jo, no právě. Jeden sedáánek za druhým! Nebo to příští může být slezina.
    Dámská jízda na slezině, to mi zní asi nejlip
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KOTENCE: a za dva týdny další!!
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Přiznávám, že na sobotu plánuju dámský sedánek a budeme šít :-)
    Sedáánek, začíná se mi to líbit!
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TLOUDEV: Asi tak, no..
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    netuším, zda volit, býčit, či kravit. Asi zabejčím.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Pořád absolutně netuším koho volit..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Dvakrát jsem vzala (pokaždé jiniu) kamarádku na mši a potměšile jsem čekala, jak budou reagovat na "pozdravte se navzájem". Bylo to boží:-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MAR_TINA: nn je to "Slyseli jste slovo. Bozi!" Pan farar vyjadruje radost, ze farnici stale jeste slysi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam