• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LADYBUGS: hlavně když ti text odevzdá někdo méně šikovný, nemá v t602 šanci nadělat moc problémů.
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    MAR_TINA: Anooo, v jednoduchosti je krása :-) začala jsem si s ním na střední.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Dnes jsem koupila na knihobotovi 18 knih... To je můj rekord a museli jsme je už odvézt autem.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    celý den jsem byla protivná jak prdel... no a děsně se mi ulevilo a od vyhlášení výsledků a bouchnutí šáňa jsem zase jak sluníčko... všem děkuju, že jste mě nenechali spadnout do větší chandry než bych unesla
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ERRTU: Tak kolik už jich tady máš? ;-)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HOMOLOVKA: Já jsem si v těch chvílích poplakal úlevou a radostí. A zpíval jsem si hymnu s jakousi zatím neurčitou vírou v budoucnost.

    P. S. Říkají mi, že jsem tzv. cíťa, to nic nemění na radosti.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    uvedomil jsem si ze existuje skupina nyxaku ktere beru podvedome jako arbitry kvality a paklize mi daji plus, tak me to tak nejak vnitrne automaticky poplaca uznale po zadech.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Prave jsem si opravila pracku vysavačem 👀... tak ale hlavně, ze už zase pere.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Když Pavel vyhrál a Ruml zpíval hymnu, normálně mě to dojalo.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    LORD_DE_SEIS: ještě že mám stále flanelku ze základky. Jen je mi teda zbytečně velká:/
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MUZA: vy jste to bohužel odnesly taky no :-D něco jako cestující na Titanicu :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    LORD_DE_SEIS: no a jak k tomu prijdeme my, co flanelku nosime bezne ☝️
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Ten boom s nákupem flanelových košil mi přijde trapnej...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    tak na proběhlém dvoudenním školení mi bylo nečekaně dobře. Dali jsme večer ve čtyřech osm lahví vážně dobrého vína.... jeden kolega se přiznal, že mě miluje a lektor basák byl neskutečně sexy. Ještě, že jsem byla rozumná. Představy ale byly téměř tak naplňující jako možné neproběhlé skutky. uf
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: jako člen svazu kaktusářů, doporučuji!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsem se v práci lítostí a bezmocí rozbrečela.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    INDIAN: už jsem to někde viděl, pravděpodobnější bude https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexandria_Ocasio-Cortezov%C3%A1 :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SITH: jako s nakym konkretnim modelem monitoru nebo se vsema zamestnancema ?
    AOC
    https://aoc.com/home.html
    SITH
    SITH --- ---
    sním o sexu s AOC
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAMILLOS: ach primitivne jednoduchá t602 ovladatelná pomocí pár klavesových zkratek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam