• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    SALAMAN: hele ja to takhle třeba nevidím, samozřejmě v té době jsem nežil a je možné že se informace za ty roky zkreslili, nicméně ten odpor a vzniklá jednota, to tak nějak patří k naší bojové minulosti ( jasně nebylo všechno bez krve a dalo to vzniknout spoustě věci jako byli třeba Adamité, ale to se stane vždy když je věc tak velká že požere sebe samu ..) mě tam přišel úsměvný fakt že tohle hrají, vojáci nesou bojové zástavy hned vedle různých hodnostářů římsko katolické církve
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Vždycky, když se mi někdo nelíbí, tak ho prostě hodím z okna. Jsem hrdina.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HAR4NT: Mysleli to dobře a dopadlo to jako vždycky.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALAMAN: " násilnický kriplové s vidlema" no. a jsme doma:))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HAR4NT: Tak Havel byl alespoň pozitivní postava. Husiti byli násilnický kriplové s vidlema.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HAR4NT: zapomnel jsem na Nagáááno!:)))
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALAMAN: husiti, robot, havel a zlaty cesky rucicky, vic toho nemame no...:)
    plus teda jeste co Cech, to nic, protoze ja nic, ja muzikant:))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    RAMJAH: Jen taková poznámka mimo... Nikdy jsem nepochopil adoraci husitů. Co to je kurva za fetiš?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    HUGH_BOYLAN: hele ja jako člověk kterej miluje ceremonie to samy, myslím, že je hezky vidět to jak to může vypadat když jsou k sobě v jeden moment lidi slušný protože to jednak říká nějaký protokol ..no a pak je taky zabírá televize, to je jasný :) mě teda nejvíc dostalo to , když po slibu a projevu zazněl pokyn pro odchod historických bojových standart za zvuku : kdož jste boží bojovníci ..
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    OMNIHASH: to nemůže být pravda, jakože by lhal? :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ADAMIRA: to tvrdí každej, než si poprvý příčichne k mindě!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    OMNIHASH: nemůže, je to volcel ;)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HOWKING: víš Béďo,měl by sis najít nějaké hodné děvče...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HOWKING: a kdo?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HOWKING: nastesti mame uz 33 let demokracii a ty nemusis chodit povinne do prace a k volbam. ty to vidis tak, jini lide jinak. ja osobne jsem po dvaceti letech zase spokojen. to ze ty ne, neni muj problem a s tim se musis smirit sam. nicmene nezbyva ti nic jineho, nez respektovat vysledek voleb, stejne jako ja jsem musel s tezkym srdcem respektovat volbu zemana.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    zaplač víc, prosím
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    DA_NIELA: Ne tak blbej, abych si myslel, že lidi co volí komunisty mají svědomí, nejsem.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    HOWKING: Seš věru hustej, úplně jsi šáh národu do svědomí a konfrontoval jej s vlastní maličkostí. Ach!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: slovy schwarzenberga, marek hilšer by byl jistě obrý prezident, ale je to bohužel špatný kandidát. a tak nějak podobně je to se všemi. mě tvůj nářek docela baví, takže prosím pokračuj.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HOWKING: no to sis krásně vymyslel, ale to jsem nejen nenapsala, ale ani neměla na mysli :D
    a taky o mne ani ve skutečnosti nešlo, zapšklej strejdo. A ne, bohužel tě zklamu... celé to vyrostlo v tvojí hlavičce.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GRANTORINO: Nemluv o výchově. Sama ses přiznala že ti tvé dovednosti ve výchově vyčítá kde kdo. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam