• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Poslední týden spím 4 hodiny denně. A zabíjím se kávou a čajem.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Líbí se mi album Posledné veci od Mekyho
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Libej se mi drobny/stihly holky s velkejma/tezkejma botama. Nebo spis se mi ty boty libej na nich.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Včera na vwčírku jsem se vyprasil hromadou bůčku sekaný a salámu a díky mé léčbě jsem ráno byl o půl kila lehčí...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    RESTINPEACE: a jsou okousany od bubaku?
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Vzdycky kdyz jdu spat, tak zkontroluju ze jsou deti prikryte od hlavy az k pate a nekouka jim z pod periny ani ruka ani noha. Stejne se vzdycky v noci odkopou.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MULTICAT: Přiznávám se, že jsem si myslel, že se nacházím v hrnečcích,)))
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Ztrestala jsem čokoládu, kterou jsem koupila dětem. Naštěstí o ní ještě nevěděly.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    mám závislost na medový hořčici
    MUZA
    MUZA --- ---
    Vcera jsem usinala s nosnou myslenkou - skoda ze nemuzu spat a zaroven jist cokoladu
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    Film Highlander se mi nostalgicky vryl do paměti a ukazuju ho svým dětem
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Slovenština u mě přidává slovenským ženám spoustu kladných bodů. Včerejší rozhovor se dvěma mladými slovenkami byl jako lázeň.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MULTICAT: už se těším, až si dají kávu 8)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Koupila jsem si 3 Schleich zvířata. Byla ve slevě...

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TRISSIE: Já ve čtečce čtu mnohem pomaleji než s papírovou. Trochu mi pomohlo zmenšit si písmo na velikost, kterou moc nedávám bez brejlí, ale žádnej zázrak to neni.
    A navíc se mi teď doma smějou, protože jsem zabila jednu z výhod čtečky... :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: já to mám proto, že nevidím tu cihlu s obálkou a názvem knihy. Velmi obtížně se mi i fixuju jméno toho, co čtu, jak tu knihu vidím pořád zevnitř. Na jazyku spíš nezáleží.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    z nějakého důvodu mi knížky přečtené v kindle appce nepřijdou jako "opravdové knížky".
    došlo mi to dneska, když jsem si povzdechla, že poslední roky vůbec nečtu knihy - poté, co jsem jen za posledních deset dní přečetla dvě 350+ stránkové detektivky a jsem v půlce třetí.
    asi že "knížky" jsou v češtině a na kindlu čtu v angličtině?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Samozřejmě. Pořád je to ta samá ušmudlaná hnusná plzeň, a to český ležáky miluju.

    ERRTU: Kolego! :) Mně stačí si k ní jenom přivonět a zvedne se mi kufr. Fuj.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Šel bych na rande
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FRK_R23: mas jedenact lajku, presne takovou stupnovitost to PU ma, 11, 1°
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam