• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R: Ti dva kluci jsou super, ale jejich téma je vybíravost... Jeden ne blond, druhej ne bald, jeden ne big, druhej ne small... Mě se zavděčí skoro každej, kdo není kretén a není o 40 starší....
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LORDPEET: Z podobnýho soudku... Jdete na 3some a "nezahrajem si radši nějakou deskovku?"
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Nikdy mě nebavily Velikonoce. Sedmý rok bydlím na vesnici a tady mě vážně bavěj. Jsem dost feministicky založená, celkem feministickou výchovu provozuji i u dcery. Ale tahle tradice, když je provozovaná mile a jako společenská událost, mi přijde fajn. Letos jsem si to vážně užila. No a jsem trochu opilá a zhulená.. příjemný den prostě.
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Přiznám se, že jsem celý velikonoce byl mimo republiku, už od čtvrtka, na který jsem si vzal volno. A teď jedu z letiště, pouze s příručákem na zádech ;)))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Celý Velikonoce mi letos zařídila máma. Beránka, kus mazance, jídlo na dva dny. I osení! :D
    Myslim, že budu nemocná každej rok...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Na velikonoce jsem se uplne vysral a radsi vyrazil na vylet. Je krasne.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nejlepsi mazanec stejne pecu ja. Dlouho kynutej v nasi studeny kuchyni, s mandlema, klikvama a hlavne: nepreslazenej.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mĕl jsem věřit mamince a nebavit se s cizími lidmi. Moje největší chyba, vůbec.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Já jsem tak strašně unavená. Usnula jsem na chvilku v práci! Spí mi klent...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Učim syna Vaška z Luneticů. A Vašek z Luneticů je prima týpek, vždycky pokecáme.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BARBARELLA: Miluju ho do teď!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: Jsem věděla, že si vždycky milovala Martina Kociána.
    JONY
    JONY --- ---
    Začalo mě neuvěřitelně srát jedno id. Přemýšlím, zda oprávněně nebo je to nějaké zrcadlo...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Vždycky se mi v boy bandech líbili nejvíc ti, co se pozdějí dali na dráhu alkoholiků nebo feťáků... :D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Strašně mě rozčiluje Gaga jako Harley Quinn! A to jsem to ještě ani neviděla
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Chtela bych mit na kazdou noc cerstve povlecenou postel
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Jestli ještě někdo pustí Love will tear us apart vod Joy division, tak ho umlátim holejma rukama...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    když mi někdo dá omylem dárek, který už mám, nadšeně předstírám, že tu věc vidím poprvé a mám z ní ohromnou radost
    respektive radost nepředstírám, protože většinou dostanu něco, co jsem si jen sama předtím už koupila, tudíž se ten člověk hrozně trefil
    mám takhle doma několikero týž vinylů, knih a tak
    a přesto mi přijde každá ta věc jedinečná
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Je to můj tajný tip! ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Šílená štětka?
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    KOVOVAMINCE: Přesně!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam