• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: A to já se jich často zeptám, jestli můžu, většinou mi odpovídají majitelé.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALAMAN: Na zvířata se to nepočítá.

    Jo a já teda zdravim cizí psy na ulici. Nešahám na něco nebo tak. Ale ňuňu občas proběhne...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ok. Mluvím na kočky jako dement. Zdrobněliny, neexistující slova a tak. Zlobítka, kousátka, mrouskátka, šmumíčci...
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    Přiznávám se. Zdrobňuju jména svých teď už dospělých dětí. V nové práci mi říkají zdrobnělinou a já lidi oslovuju zdrobnělinami.
    Já!, která kolem 30 místo veverka říkala vevera.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    No já vám nevim. Máma mi říká Kordulko. Trochu blbý je, že se tak nejmenuju. Ale zas lepší než Karel.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Jedna známá zásadně mluví o dceři jako o Šárince. Šárince je taky přes dvacet. Přijde mi to hrozně divné, o mně máti mluvit jako o Nellince, tak ze sebe asi udělám sirotka.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Moje kolegyně o svých dětech moc nemluvila, ale když už, tak jako o Janičce a Honzíčkovi. Byla hrozně oblíbená, a když slavila 40. narozeniny, dostala fakt velkej dárkovej koš s jídlem, obří pugét a ještě dost těžkou literární sérii. Ptali jsme se, jestli s tím.chce pomoct domů, ale že ne, přijde jí pomoct Honzíček. Bylo nám divný, že jí s takovou hromadou bude pomáhat malý dítě, ale trvala na tom. Takže když se objevil poměrně dost namakanej dospělej chlapík, kterej pro ni přijel autem, ukázalo se, že Honzíčka porodila v 17.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ACKO: Asi jo, no. Nicméně když furt slyšíš o nějakém medvídkovi, lásenečce atd a pak přijde cca 50 letej řízek :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    DELIRIUM: Třeba mají nový čerstvý vztah po x letech a trochu z to zblbli?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Fascinujou mě lidi ve zralém věku, kteří o partnerovi na veřejnosti mluví jako o medvídkovi, pupíčkovi, lásence, lišáčkovi atd. A když spolu telefonují, tak si do toho mlaskají, jakože si posílají pusinky. What?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    NEI: A na co se při tom medu koukáš? ;)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: me pravidelne vykolejovaval kolega, pres metrak, ruce jak lopaty, thorovo kladivo jako privesek na krku, plesatej, opasek osazenej teleskopama a slzakem... "ahojky".
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Z osmdesátkového popu se mi dělá mdlo.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Myslel jsem že Tina Turner je už tak 15 let mrtvá.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BARBARELLA: to je ale hodně solidní rozstřel :D
    NOP
    NOP --- ---
    Mívám přes den dost tel. hovorů a naprosto cizí lidi mi na konci občas (ale častěji než by jeden tipoval) řeknou "hodnej". Tak jsem se teď naučil odpovídat "haf haf".

    Dělá mi to dobře, neboť jsem hodnej čokl.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    TANKIE_: ja zase byla v crossu a šla jsem kolem stolu plnýho týpků a jeden z nich mi říká: "dobrá prdel, tebe bych vojel!" a ze mě vypadlo: "děkuju, nashledanou" :)))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    BOYLER: jako sníh:))))
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    BARBARELLA: Srst sice modrá, maso však bílé,)))
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Kdysi jsem se s chlapem z banky po telefonu rozloučila "pa pa" a je to jedna z těch vzpomínek, která vytane na mysl před usnutím a ještě furt je mi to trapný 8).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam