• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem ještě nekouřil. Vím, je teprve devět. Ale i tak!
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Byla jsem na Švanci tour.
    A smála jsem se 🤦
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Kamarád se stěhuje... Řekl jsem mu, že má vyhodit nápis live laugh love a koupit si něco pořádnýho a s osobností (například pár dalších legorobotů k těm, co už má), tak snad se se mnou bude ještě bavit
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Vcera jsem ji sverila sve nejvetsi tajemstvi, ktere jsem nikdy nikomu nechtela rict...a jak jsem tak vypravela a ona valila oci, docela se mi ulevilo...ale vracet se zpetne v tech vzpominkach, uuuu sileny! Diky ti, ted uz jsem si stopro jista, ze ti muzu rict opravdu vse a ty me nebudes soudit
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Přiznávám se, že ač jsme na střední měli na matiku povinnou učebnici od Jindry Petakove (to jméno mě straší dodnes), tak sem ji otevřela pouze jednou a nevypocitala sem z ní jediný příklad. Dodnes ji mám někde ve sklepě v excelentním stavu.
    HNL
    HNL --- ---
    SCHWAB: Snad ani ne, ale díky:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Nemam rad organizovani hotelu a prazdninovejch bytu. Ale ma to tu vyhodu, ze s tim vzdycky cekam na posledni chvili a diky tomu na me nakonec zbydou sice ty nejdrazsi, ale zaroven nejhezci lokace.
    DHIRIAXX
    DHIRIAXX --- ---
    HEJSEK23: Normálně na plátky a přikusuju.D
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    Jednou za čas, když je všechno nějak melancholický, si na youtube pouštím záznamy z pěveckejch soutěží. Videa lidí, kteří svůj příběh prostě odvyprávěj nějakou písničkou a dojímám se jak jsou skvělí, žasnu a bulim jako želva. A fuckit. Nestydim se za to.

    Nějakej čas po narození syna jsem slyšel cover na Monsters Jamese Blunta od Iama Tongi. Vždycky když na to někde narazim skoro se celej rozklepu a všechno se ve mě sevře. Neni to úzkost. Spíš pocit silný nostalgie, vzpomínky na něco, co se nikdy nestalo, ale jednou stane.

    Dneska jsem viděl záznam podcastu Joe Rogana, kde si tuhle věc společně s dalšim obrovskym zkérovanym týpkem pouští a potěšilo mě, že to s něma hejbe stejně jako se mnou.

    Joe Rogan CRY: Emotional Reaction to Iam Tongi – Jelly Roll
    Joe Rogan CRY: Emotional Reaction to Iam Tongi – Jelly Roll
    https://www.youtube.com/watch?v=F-dGg0fEukw
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HNL: gratuluji?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    DHIRIAXX: a přikusuješ rovnou ze štangle, nebo si ho nakrájíš na kostičky a promícháš? 🤤
    DHIRIAXX
    DHIRIAXX --- ---
    Chutná mi kombo jahodový jogurt a Vysočina. Ničeho nelituju:D
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    MADIETTA: oh dekuji:) ano pamatuji si vse, cely vikend, zcela vyjimecne, konecne:)
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    Ten pracovní voraz je fakt super v těch teplejch měsících. Ja si ho dala na zimu a slušně mi z toho cvakalo, i když mě taky objektivně nic nikam netlacilo. Enjoy
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MADIETTA: Tipuju, že prostě našla v kapse kabátu účtenku.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MARKETAPARKETA: nejsi prase, jsi největší borka, protože si to pamatuješ
    HNL
    HNL --- ---
    Má naděje, že bych se mohl někdy vykašlat na práci a dát si pár měsíců oraz zhasla dnes dopoledne.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PIKKMA: Hele doporučuju. Dva roky zpátky sem měnil práci a mezi jednou a druhou sem měl asi 3 měsíce vokno. Měl sem prachy, eště neměl dítě, všechen čas pro sebe... nejlepší čtvrtrok ever.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Začínám z LORDPEETA mít hroznou chuť se taky vysrat na práci a dat si aspoň 2 měsíce volna na podpoře a občasných brigádkách! Nech toho :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ZRK: ja blaze mi bylo nez mi naplno doslo ze letime smrici prazdnotou na neriditelnym sutru ktery za sebou gravitaci tahne megaliticka jaderna elektrarna znam jako slunicko...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam