• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DHIRIAXX
    DHIRIAXX --- ---
    Chutná mi kombo jahodový jogurt a Vysočina. Ničeho nelituju:D
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    MADIETTA: oh dekuji:) ano pamatuji si vse, cely vikend, zcela vyjimecne, konecne:)
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    Ten pracovní voraz je fakt super v těch teplejch měsících. Ja si ho dala na zimu a slušně mi z toho cvakalo, i když mě taky objektivně nic nikam netlacilo. Enjoy
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MADIETTA: Tipuju, že prostě našla v kapse kabátu účtenku.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MARKETAPARKETA: nejsi prase, jsi největší borka, protože si to pamatuješ
    HNL
    HNL --- ---
    Má naděje, že bych se mohl někdy vykašlat na práci a dát si pár měsíců oraz zhasla dnes dopoledne.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PIKKMA: Hele doporučuju. Dva roky zpátky sem měnil práci a mezi jednou a druhou sem měl asi 3 měsíce vokno. Měl sem prachy, eště neměl dítě, všechen čas pro sebe... nejlepší čtvrtrok ever.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Začínám z LORDPEETA mít hroznou chuť se taky vysrat na práci a dat si aspoň 2 měsíce volna na podpoře a občasných brigádkách! Nech toho :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ZRK: ja blaze mi bylo nez mi naplno doslo ze letime smrici prazdnotou na neriditelnym sutru ktery za sebou gravitaci tahne megaliticka jaderna elektrarna znam jako slunicko...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Sama sebe někdy svojí nepřístupností a náročností pěkně seru. Moc přemýšlím a rozebírám. Někdy bych chtěla mít aspoň o třetinu nižší IQ, život by byl zajisté mnohem jednodušší.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Jak jsem stara, tak jsem blba...jsem si fakt myslela, ze ten plot prelezu, nevypadalo to tak vysoko...bumbac
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    EMAET: a jak to děláš když zrovna dlouho žádnej nejede?
    a co na to říká tvoje krevní řečiště? 🤷😁
    EMAET
    EMAET --- ---
    Vždycky, když kolem projede motorkář, rozbuší se mi srdce.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GREAT_R: Když jsem byl malej puberťák, chtěl jsem, aby se to rozhořelo. A tak jsem vylil do doutnajícího dříví benzín rovnou z kanystru. OMG! Podruhé jsem se narodil, měl jsem z prdele kliku. Nikomu jsem to pak neřekl, ale pamatuju si to.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Udělal jsem několik vážných bezpečnostnich prohřešků ohledně práce s ohněm. V ptáek jsem na chalupě pálil klacky. Pár kroků od dřevěýnho přístavku. Pár kroků od ovocnejch stromů. Držel jsem to malý, nechal jsem to dohořet, uhasil jsem to. Druhej den ráno jsem na stejný místo naskládal další klacky na spálení. A guess what, odpoledne bylo vedro a samo to chytlo. Měl jsem kliku, že paliva nebylo až tolik a hlavně že poblíž nebyla benzínová sekačka, se kterou jsem tam stál o pár hodin dřív. Nic se nestalo a já jsem navěky poučenej, co nemám dělat.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ALESH: Takovej je dneska těžký bejt.
    ALESH
    ALESH --- ---
    BOYLER: Chlap co chodí klidně střízlivej, rovnej chlap ve vždycky čistejch botách…
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    GRANTORINO: Mužských je spousta, málo ja chlapů,)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že vždycky když čtu o nerovnosti žen a mužů, tak si musím poklepat na dřevo, protože doma mám hotovej poklad.
    Například teď jdou na procházku, aby líp spala v noci a mě nechají se učit na zkoušku zítra...
    Dneska dojel na nákup, když jsme spaly odpoledne. K večeru obral a dojedl toho králíka, což já nesnáším to obírání...
    Prostě každej den je naprostej opak toho, co se všude píše v těch kritikách současných mužů.
    Takový se teda asi hledaj dost blbě, takže jsem prostě měla z prdele kliku, že zrovna já jsem to vyhrála :))
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    DELIRIUM: Jo a někdy v šestnácti mi neznámé číslo poslalo v smskach celý text, lehce predelany, aby to sedělo na mě. Nikdy sem nezjistila, kdo to byl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam