• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Já jsem paranoidní a pořád se bojím, že se zabouchnu. Takže samozřejmě jsem se už párkrát zastavila s tím, že jsem si byla jistá, že jdu jen na chvilku a klíče mám v kapse, že teda zabouchnu... ehm :))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: To samozřejmě dává smysl, když nejsi retard jako já. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Já teda odcházím z bytu tak, že vložím klíč do zámku, pootočím a zavírám dveře (takže nebouchám, nezapomenu si klíče a ještě pak rovnou zamknu).
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Mam rad Amelii, jsem levorukej, jednou jsem byl na KVIFF pracovne (2014) a kdyz jsem byl malej, tak se mi pletly slova hrbitov a pohreb.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    FEFERONIE: Taky levačka. Ale nevim, jestli za to u mě může škola. Spíš ne... :D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    KOVOVAMINCE: No ja jsem levacka a jak mi na zakladce tvrdili, ze prava je ta, kterou se pise, tak mi tenhle handicap spustili.

    Mumin pobavil 😄
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    FEFERONIE: Taky. Často si musim říct, kterou píšu...

    A když odcházim z bytu, vždycky než zabouchnu dveře, navážu oční kontakt s klíčema a řeknu si aspoň šeptem "mumin" (mám na nich přívěšek s mumínkem), pro potvrzení, že je mám. :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FEFERONIE: v tom nejsi sama a jelikož moje levacka je jen jako doplněk a první je vždy pravá, tak před naváděním si to ujasnim. Slovně vždy řeknu první pravá a to je ta dominantní, v angličtině right a na koni hot :))
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Me se plete leva a prava. Uz to chvili vypadalo, ze to mam, ale zas nic. V aute mi rikejte A a B, nebo ukazujte.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Plete se mi – no, teď už skoro ne – ale odmala se mi pletla města Kroměříž a Znojmo. Prostě taková větší moravská města, která obě mají z mého pohledu divný název a v tom svém názvu obě mají jako první slabiku kombinaci souhláska-souhláska-O :))
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Nikdy jsem nebyl na KVIFF
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nikdy se mi neprestanou plest Chrudim, Chocen a Chotebor.
    THEPRESIDENT
    THEPRESIDENT --- ---
    PREKOTKA: Pohovor na loupače cibulí? :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    FRK_R23: a to si este predstav, ze to bylo par let od vydani pak na zkouskach na famu. byl tam rozbor, popsani stezenejnich zaberu atp... vypadal sem tam jak rimmer u kapitanske zkousky :(
    a posledni otazky byly: mate nejake zname/rodinne prislusniky ve sboru vyucujicich famu? jmenujte:
    paradne sem jim tam zasalutoval..
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Pokud někomu zdrhá ovoce nebo jiné plodiny ze zahrádky, je to zralé a já jdu okolo, tak to sežeru. Jako například teď ty muchovníky, které se na mě usmívaly přes plot.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LORD_DE_SEIS: V tom případě bych potřebovala spřízněné Jaký film či seriál jsem neviděla - jsem kvůli tomu moc divná?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ALESH: ještě bych to trochu poupravil "Jaký film jsem neviděl a připadám si kvůli tomu nad věcí"
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    ALESH: Prosím ne, na to fakt nemám čas :)
    JONY
    JONY --- ---
    Vydržím se na YouTube hodiny dívat na videa, jak z různých míst různě vytahují medvídky mývaly, aby tam ti zase z druhé strany vlézali. Kdybych žil v Americe, tak je tahle práce jasný job snů.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přebíjím
    Lunetic - Mama
    https://youtu.be/NkUTUlKXa4o
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    BAAL:
    VIP - Pár minut lásky (oficiální video)
    https://youtu.be/mxDe472M9d0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam