• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nikdy jsem nesjížděla žádnou řeku ani potok. Vlastně jsem ani nikdy neseděla v kánoi nebo jak se ty čluny na sjíždění jmenují.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Už asi tyden zapominam koupit myci gel na oblicej a jako další šetrnou variantu jsem zvolila intimni myci gel, takze jestli uz budu i jak pica vypadat, neni se cemu divit.

    ... Btw, ve finale to neni vubec spatny.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Prestoze mam dva semestry matematiky na vejsce (dobre, uz je to pres 20 let), tak jsem nedokazal spocitat velikost uhlu v pravouhlym trojuhelniku. Musel jsem si to nakreslit a zmerit uhlomerem. Trochu jsem se pred sebou zastydel.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Dnes jsem si uvědomil, že asi nikdy ten nabídkový algoritmus APPLE MUSIC nemám šanci pochopit a že jsou jiné platformy, které jsou o dost dál.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ANTICLOVEK: Před 10 lety na Letní filmové škole dávali nacistické propagandistické filmy.
    Stihnul jsem teda jen Hitlerjunge Quex, ale po několik dalších dní si nejeden člověk v Uherském Hradišti broukal Unsere Fahne flattert uns voran.

    Hitlerjunge Quex (film) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Hitlerjunge_Quex_(film)

    Unsere Fahne flattert uns voran (Educational Purposes Only)
    https://youtube.com/watch?v=5g1zjN0gdCo
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ač nejsem nácek a pravděpodobně bych byl v jednom z prvních transportů, tak bych strašně chtěl naživo vidět a zažít Katedrálu světla od Alberta Speera. propaganda a davová psychóza na svym maximu. byl by to přísnej zážitek
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    K slzam se dojimam na detske diskotece v hotelu.

    Omlouva me, ze kdyz jsme tu byli pred lety poprve poprve, tak jsme jeste nevedeli, jestli to dite, co tu dneska tancuje, bude nekdy chodit?
    ACKO
    ACKO --- ---
    ACIDQA:
    CALIGULA: tak nejsem jediná? uff jedná dobrá zpráva dnešního končícího dne
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    CALIGULA: jo! Akorat to delam tajne!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Kdybys to nezvládala všechno sníst, tak já se klidně stavím a obětuju, aby se to nemuselo vyhazovat...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Kdybych byla svoje vlastní dítě, tak se uškrtim. Upekla jsem si kyperskou eliopitu a fakt se mi povedla, v lednici mám dobrej jižanskej chowder, skvělej zelnej závin, čerstvý jahody, nachystaný ingredience na salát s karamelizovanou hruškou... a stejně přišla neubrzditelná chuť na špagety s kečupem k večeři a nejel přes to vlak. A do toho ta schizofrenní "rodičovská" samomluva - takže já kvůli sobě v horku vyvářim a peču jak kráva a pak se tady mam srát se špagetama, protože madam se regionální kuchyně dost nezamlouvá, no jasně, to sem celá já, spratek nevděčnej, co by za to daly děti v Africe... Achjokurva:D
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Když se nikdo nedívá nebo nejsem v doslechu, telefonuji na hlasitej odposlech a držím mobil před sebou a ne u ucha!
    A když tuhle možnost nemám, tak mobil někdy ani nezvednu a předstírám, že “sorry, nemohla jsem…”.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JAMILLOS: To musí dát strašný práce, napsat dobře číslovku, a pak ji dojebat všelijakýma pomlčkama a písmenkama...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Přiznám se, že z výrazů jako "50-tka" dostávám psotník!
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    HOWKING: Nebylo to v Praze :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TCHYBABA: Takové věci děláme po republice všichni, já denně (třeba průjezd Svinovskými mosty, kde je 50-tka 80-tkou při jízdě za stejně rychle tam jedoucím policejním autem - v Ostravě se rychlost neřeší). Ale pokud to bylo v Praze, tak to respect! Tam je problém dosáhnout povolené rychlosti.
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    taky jsem prekrocil povolenou rychlost..o 22km/h..v obci..na kole ;]
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Dnes jsem překročila povolenou rychlost o 25 km/hod.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    po poslední zkušenosti zahlížím na muže s kšiltem dozadu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam