• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Občas, zvlášť když jsem doma sama, si hraju na to,, že mám pod okny stalkera. Neni to nic velkýho... Na domací poměry jsem slušně oblečená, učesaná, pivo piju ze skleničky a ne z láhve. Zadumaný postávání u okna s cool hudbou v pozadí a tak. :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dokoukal sem Slunečnou.
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Jsem závislá na lyofilizovaném mangu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ztrácím se ve všech těch označeních generací. Nevím, která generace jsem já, a v čem se liší. A je mi to asi jedno.
    JONY
    JONY --- ---
    Sleduji fashion vlog korejských dvojčat Q2HAN.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Čím víc mi píšou, čím víc se nabízejí a snaží...tím víc myslím na toho, kdo se mnou naopak nekomunikuje skoro vůbec. Sama nad sebou někdy kroutím hlavou. Ale tomuhle prostě neporučím, no.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Včera jsem cestou dom z kalby nechal ve vlaku peněženku. Když je klika eZtraty fungují a nálezci jsou poctiví. Už ji zas mám
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Bytostně nesnáším muzikály. S jednou výjimkou. South Park: Bigger, Longer & Uncut. To je pecka.
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Včera jsem se udobřil asi po pěti letech s bejvalou, konečně jsme rozešli v dobrým, mám z toho takový rozporuplný pocity,něco jako když jsem kdysi přišel o panictví, svět je zas nějakej jinej, najednou mě nic chvíli nesere
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    jo! chtel bych chodit tancovat! ale jen neco! :))
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Při přeskládávání knihovny jsem po krátké úvaze svou kopii komentované Tóry a Koránu pro jistotu oddělil Velkým slovníkem sprostých slov.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Už po několikáté jsem mu večer rozepsala zprávu...a pak si radši zahulila a zprávu smazala 🙈
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Viděla jsem Barbie a přišlo mi to dobrý. Ale budu asi potřebovat nejaký čas na integraci zážitku do mojí anti-Barbie osobnosti.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    posral bych se tak ze by se ten dum musel z hygienickych duvodu cely zborit...
    Ženu ve vaně překvapil štír, její manžel ho odchytil do zavařovačky - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/praha/zpravy/kladno-zvire-stir-vana-zena-manzel-policie.A230719_115840_praha-zpravy_mgn
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Po sprše po cvičení se fénuju. Ani ne tak vlasy, jako chlupy. V zimě je to fajn, ale v tomhle období je za trest mít chlupy takřka všude.
    #nosimsvetrpodtrickem
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Nenávidím svoji matku.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    teď jsem si to musela jít udělat do ložnice. děti jsem odlifrovala do pokoje, muž je v práci a nějak to na mě přišlo. Za chvíli odjíždím do práce s mnohem lepší náladou..
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    sem hrozne osamelej
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Obcas objevim ameriku a stejne si pak prijdu desne dobra. Tenhle tyden jsem napr.vymyslela, ze takhle v lete staci zdimat pradlo jen na 400 otacek, cimz jednak usetrim desny energie a druhak ho susim v blizkosti zajinka, cimz ochlazuju jeji prostor. Hotova Greta jsem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam