• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Bytostně nesnáším muzikály. S jednou výjimkou. South Park: Bigger, Longer & Uncut. To je pecka.
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    Včera jsem se udobřil asi po pěti letech s bejvalou, konečně jsme rozešli v dobrým, mám z toho takový rozporuplný pocity,něco jako když jsem kdysi přišel o panictví, svět je zas nějakej jinej, najednou mě nic chvíli nesere
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    jo! chtel bych chodit tancovat! ale jen neco! :))
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Při přeskládávání knihovny jsem po krátké úvaze svou kopii komentované Tóry a Koránu pro jistotu oddělil Velkým slovníkem sprostých slov.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Už po několikáté jsem mu večer rozepsala zprávu...a pak si radši zahulila a zprávu smazala 🙈
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Viděla jsem Barbie a přišlo mi to dobrý. Ale budu asi potřebovat nejaký čas na integraci zážitku do mojí anti-Barbie osobnosti.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    posral bych se tak ze by se ten dum musel z hygienickych duvodu cely zborit...
    Ženu ve vaně překvapil štír, její manžel ho odchytil do zavařovačky - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/praha/zpravy/kladno-zvire-stir-vana-zena-manzel-policie.A230719_115840_praha-zpravy_mgn
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Po sprše po cvičení se fénuju. Ani ne tak vlasy, jako chlupy. V zimě je to fajn, ale v tomhle období je za trest mít chlupy takřka všude.
    #nosimsvetrpodtrickem
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Nenávidím svoji matku.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    teď jsem si to musela jít udělat do ložnice. děti jsem odlifrovala do pokoje, muž je v práci a nějak to na mě přišlo. Za chvíli odjíždím do práce s mnohem lepší náladou..
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    sem hrozne osamelej
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Obcas objevim ameriku a stejne si pak prijdu desne dobra. Tenhle tyden jsem napr.vymyslela, ze takhle v lete staci zdimat pradlo jen na 400 otacek, cimz jednak usetrim desny energie a druhak ho susim v blizkosti zajinka, cimz ochlazuju jeji prostor. Hotova Greta jsem.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Mojí nejhorší lidskou vlastností je moje chabá paměť.

    Počítání zpaměti mě stojí hrozně sil, raději použiji kalkulačku.

    Když nevím, jestli jsem zamknul, raději se vrátím to zkontrolovat.

    Nepamatuji si, kde jsem byl na dovolené před rokem. Ještě, že mám ty fotky.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nosim dratova sluchátka a stve me, ze z telefonu rusi jacky.
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    chce to jit se nekam vyblbnout
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jednou jsem "díky" alkoholovýmu reflexu polknul trochu ústní vody...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Za těch xy let v toxickym vztahu jsem prostě navazovala jen rize přátelské kontakty, max nevinný flirt a za poslední rok jsem to povýšila na nezávazný sex a možná časem...ehm...všechno to šlo nějak snadno. A když mi jde o víc, když mám pocit, že jsem našla někoho, s kým bych tohle řádivý singlérství a zajdy klidně hodila zase na hřebík...cejtim se jak malá holka a bojím se udělat, ale i neudělat, cokoli. Abych něco nepokazila. A přijdu si tak nějak...v koncích. Najednou je ta moje neohroženost, bezprostřednost a přímost s upřímností pryč.
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    TERRANCE: taky to o sobe tvrdim a taky to asi budu muset prehodnotit :)
    jen jsem cekala ze kdyz je to hotel tak ze to bude mit trochu jine zvukove izolacni vlastnosti :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    FISKUR: Jsem poměrně tolerantní člověk a rád o sobě tvrdím, že se vyspím kdekoliv.

    Ale Rusák, co přijde ve dvě hodiny ráno zlitej na osmilůžák v hostelu, zapálí si v posteli cigáro a zbytek noci stráví chrápáním takové hlasitosti, že je to slyšet i přes sluchátka mě donutil tohle tvrzení přehodnotit.
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    kdyz uz spani v hotelu, tak preferuji aby zdi nebyly papirove a aby se zrovna ten tyden v nem nekonalo mistrovstvi v chrapani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam