• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SALAMAN: přiznám faux pas, neznám ani jednu.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Teprve asi před rokem jsem zjistil, že Margot Robbie a Jaime Pressly jsou dvě různé osoby.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: naprostej skoro souhlas
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HRAFNAIN: Taky to hraní si na vojáky nechápu. Ti původí, v kovbojskym, měli alespoň styl. Každopádně moc nechápu, co má oblečení nějaký subkultury společnýho s trendem převlíkání se na filmovou projekci.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: stejný jako trempi v americkejch mundurech
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    taky jsem měl růžový tričko.

    a bylo to v Itálii v 90s, černý už se nedaly nosit
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Lidé, co chodí na Barbie v růžovém, mi připadají tzv. blázniví™. Takovej ten level uřvanejch nán, co dělaj rozlučku se svobodou na náplavce nebo namrdanech buranů z UK, co jezděj na takovym tom chlastacím kole.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    INSEQUI:

    kamarádim s pleškama, punkáčema i hipįkama. o

    bvyklý podezřelý : D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    HRAFNAIN: Kdo není divnej, je podezřelej
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MULTICAT: To jsem zrovna nemyslel.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    INSEQUI: třeba je čeká chemoterapie a ony nechtějí zažít vypadávání dlouhých vlasů. Tak to raději vezmou samy.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    a divný to je i tak, ne že ne.

    no a kdo není divnej, je divnej.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    třeba vši, bez prdele
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přijde mi neskutečně divný když si holky stříhají vlasy dohola.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    jsem hromadný vrah much, very much, seven much
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    FRKOLKA: divadlo a já, no

    a šel bych do dejvickyho na Teremina, Myšička je matematické borec

    a R. U. R. doma jsem prosvih

    asi zkusím dramox
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jinak ještě víc než zmiňovanou NC to You... Jsem měla vždycky radši Fire in Babylon, ale moje Topka byla tahle
    Sinéad O'Connor - Thank You For Hearing Me (Official Music Video) [HD]
    https://youtu.be/MXyGEw8lHG8
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    S výjimkou tanečních představení mě nebaví divadlo. Co jsem kdy byl tak rozpětí hodnocení je od odcházím po přestávce po nic moc. Paradoxně mě naopak baví koukat na divadelní představení v televizi, teď jsem si třeba pustil na čt art lásky jedné plavovlásky a jsem téměř nadšen. Asi teda vidět bez znalosti filmu by nedávalo smysl, ale ten jsem kdysi viděl a považoval jsem ho za slabší.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    GRANTORINO: Já šla kvůli ní taky dohola! A kadeřnice sloro plakala a pořád mi nutila ať si aspoň nechám pejzy :))) (moje dcera v osmý dtto, ale už né kvůli SO'C)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem v osmé třídě byla poprvé dohola kvůli Sinead a přezdívali mi Sinead. Maminka byla na mrtvici, když jsem přišla od kadeřníka... (nicméně ona byla v šestnácti taky dohola).
    Učitelka zeměpisu ve škole se mne zeptala, potom co jsem přišla do školy, jestli jsem měla autonehodu..
    Podruhé jsem byla dohola o několik let později, čímž jsem si vykoledovala vyhazov z pokračovaček v tanečních, respektive taneční mistrová mne kvůli tomu odmítla vzít dál...
    Potřetí jsem byla dohola v pětadvaceti...

    R.I.P Sinead O'Connor... Moc mne to mrzí. Geniální hlas a písničky...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    GREAT_R: kdybych měla čas a aspoň zrníčko motorický paměti, abych si byla schopná zapamatovat byť i nejjednodušší sérii kroků, tak už tě uhánim:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam