• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Čím dál víc si doma pletu na které straně je vypínač, kterým směrem se otevíraj dveře a prostě takový ty automatický věci. A to tu bydlím asi dvanáct let…
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NELLAS: kdyz opoustime byt, manzel jmenuje kocoura velitelem bytu...a je mu uplne jedno, ze zajinek je sluzebne starsi a zodpovednejsi... a ja je opoustim s tim, ze jdi vydelavat na mrkev a granule...
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    posledních pár let jsou moji kocouři jediní, komu dokážu říct větu MILUJU TĚ... na prázdno to neříkám a mamka s mici to ví..tam už si jen dáváme zažitky..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já to říkám pokojovkám... Měl bych si pořídit plant daddy tričko
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Já to řikám dětem a je jim to úplně jedno:)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    NELLAS: no.. ja to rikam psum, kocky nemam, ale to je ve finale asi jedno, co :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jupí... jsem jen normální crazy cat lady :D
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ja se teda neomlouvam, ale rikam kam du, kdy prijdu, a taky rikam, co budeme delat, az se vratim :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    toe normalka. ja rikam kocourovi kazdej den kam du a kdy prijdu :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Vždycky když odcházím, tak se omlouvám kočce, že tu teď bude sama a slibuju, kdy se vrátím.
    Vím, že tomu nerozumí, ale já se pak cítím o stupínek míň provinile, že ji opouštím.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Chci ho kazdej den
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Často si v mailu označím emaily za nepřečtený abych na ně nezapomněl odpovědět, pak něco dělám v jiný kartě a tu náhle: Přišel mi email! Jdu si ho přečíst, ale je to samozřejmě ten, co jsem si před chvílí označil. Připadám si jak mr. Bean, co sám sobě posílal pohledy k Vánocům.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Malokdy odolam tryskam ve virivce
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Dneska jsem skartovala pavouka. Vomylem, a už mrtvýho, ale... zakřouplo to.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: dík
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREAT_R: Kdybys potřeboval jazykovou korekturu, tak se ozvi :P
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Psal jsem zase jednou CV. Lítaly mi tam dekády a nevěděl jsem, jestli jsem začal makat v roce 2012 nebo 2022... V první verzy byly v tomhle jenom dvě chyby... Kdyby se někdo ptal, nedávno, mi bylo dvacet tři let...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Asi jsem se zamilovala do Aether a strašně toužím s ní strávit den na nějkém úžasném výletě.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ERRTU: Mám to tak příští týden. Akorát musím do práce, ale i ty volné večery se počítají :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    HEJSEK23: 😘
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam