• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MONIOUS: ne. To jsem ja. Manzel si mysli, ze on,ale neni to pravda.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GIRAFFKA: je kocour velitelem bytu i kdyz ty zustanes doma? :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Čím dál víc si doma pletu na které straně je vypínač, kterým směrem se otevíraj dveře a prostě takový ty automatický věci. A to tu bydlím asi dvanáct let…
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NELLAS: kdyz opoustime byt, manzel jmenuje kocoura velitelem bytu...a je mu uplne jedno, ze zajinek je sluzebne starsi a zodpovednejsi... a ja je opoustim s tim, ze jdi vydelavat na mrkev a granule...
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    posledních pár let jsou moji kocouři jediní, komu dokážu říct větu MILUJU TĚ... na prázdno to neříkám a mamka s mici to ví..tam už si jen dáváme zažitky..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já to říkám pokojovkám... Měl bych si pořídit plant daddy tričko
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Já to řikám dětem a je jim to úplně jedno:)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    NELLAS: no.. ja to rikam psum, kocky nemam, ale to je ve finale asi jedno, co :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jupí... jsem jen normální crazy cat lady :D
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ja se teda neomlouvam, ale rikam kam du, kdy prijdu, a taky rikam, co budeme delat, az se vratim :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    toe normalka. ja rikam kocourovi kazdej den kam du a kdy prijdu :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Vždycky když odcházím, tak se omlouvám kočce, že tu teď bude sama a slibuju, kdy se vrátím.
    Vím, že tomu nerozumí, ale já se pak cítím o stupínek míň provinile, že ji opouštím.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Chci ho kazdej den
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Často si v mailu označím emaily za nepřečtený abych na ně nezapomněl odpovědět, pak něco dělám v jiný kartě a tu náhle: Přišel mi email! Jdu si ho přečíst, ale je to samozřejmě ten, co jsem si před chvílí označil. Připadám si jak mr. Bean, co sám sobě posílal pohledy k Vánocům.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Malokdy odolam tryskam ve virivce
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Dneska jsem skartovala pavouka. Vomylem, a už mrtvýho, ale... zakřouplo to.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: dík
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREAT_R: Kdybys potřeboval jazykovou korekturu, tak se ozvi :P
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Psal jsem zase jednou CV. Lítaly mi tam dekády a nevěděl jsem, jestli jsem začal makat v roce 2012 nebo 2022... V první verzy byly v tomhle jenom dvě chyby... Kdyby se někdo ptal, nedávno, mi bylo dvacet tři let...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Asi jsem se zamilovala do Aether a strašně toužím s ní strávit den na nějkém úžasném výletě.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ERRTU: Mám to tak příští týden. Akorát musím do práce, ale i ty volné večery se počítají :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam