• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Jsem hrozná hadrářka. Mám úplně napěchované skříně oblečením. Teď to dosáhlo množství, ve kterém už ani netuším, co všechno tam vlastně mám... Ani 5 stěhování v posledních 6 letech mi v tom nepomohlo. Jsem asi beznadějný případ.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Úplně upřímně nechápu, proč si firmy na správu svých sociálních sítí najímají lidi, kteří neumí ani základy pravopisu. Pak člověk čte komentáře s hrubkami v příčestí minulém nebo ve vyjmenovaných slovech (o takové vymoženosti jako je správné skloňování osobních zájmen si můžu nechat jen zdát!). Brrr fuj.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Vůbec mi nevadí, když lidi ve veřejným prostoru chrchlaj, popotahujou, nepoužívaj deodoranty, telefonujou, chovaj se hlučně. Dokud mi nikdo neblije na boty, tak je mi to fuk.
    Vlastně mě opakovaně překvapuje, co všechno může někomu vadit.
    Jo a v mhd telefonuju ráda, je tam na to spousta času ;-)
    MAJACHUNATA
    MAJACHUNATA --- ---
    SITH: pri patem shlednuti tehle sceny(filmu) detmi se mi podarilo nebrecet!
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    ok, přiznávám, že ač mne pixar baví, slzy ze mě zatím nevymáčkl.

    můj bing bong se jmenuje buliwyf...
    The 13th Warrior - Buliwyf Death
    https://www.youtube.com/watch?v=hPmQellnsAY
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    Ceka me celkem komplikovanej zakrok u zubare a jsem posranej jak hovado.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FRK_R23: prooooooč to děláš, tohle trauma jsem úspěšně vytěsnila!!!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: "oblicej"
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nevím, co to je pixar
    a když je úplněk, tak se snažím (pokud to lze), aby mi v posteli svítil přímo do obličeje
    SITH
    SITH --- ---
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    DA_NIELA: já ten její hlas tak nesnáším, že když jí začnou hrát nebo někde mluví, tak se hystericky vrhám na cokoliv, abych vypnula vysílací zařízení
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MICHELLEDANIELS: Soul se podle mě krapet vymyká, neb to vlastně neni dětskej film. Elementals sou taky supr.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FRK_R23: ja mam rada všechny ze serie V hlave, Duše, Mezi živly... Pixar ma nejhezčí animaky a o Pribehu hracek ani nemluvím - do te doby jsem ani netusila, ze umim brecet u animaku :D Treba u Coco budu brecet asi vzdy, i kdyz vim, ze to ma dobry konec - přiznání :)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    No dobrý, jsem si kvůli vám vzpomněla na Odvážný malý toaster.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FIONOR: Mě tam prostě štve ten závěr. No a co, že jsi psychicky zničila dvě generace svých potomků, všechno ti odpouštíme, ty ses tímhle polepšila a napravila a odteď to budou už jen duhy a jednorožci. Bylo mi z toho filmu úzko. A vždycky když to někdo doporučoval jako super pohádku pro děti, tak jsem si klepala na čelo :D
    KURE
    KURE --- ---
    ...že vůbec netuším o čem je řeč.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FRK_R23: Inside Out mě celkově moc nezaujalo. Ale u Coco jsem po mnoha a mnoha letech zjistila, že ještě umím brečet.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NELLAS: that's the point
    Je to disfunkční rodina posedlá perfekcionismem a všichni kvůli tomu trpí. A to, jak se postupně přiznávají, že jsou nešťastní a vzpírají se matriarše, je hrozně povzbudivé (plus pomáhá, že motivace všech postav dává smysl a nikdo není nenapravitelně špatný)
    Je to film o terapii, kterou by potřebovala řada lidí. I love it.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tohle je prostě nejvíc moment v Pixar historii:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam