• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    uf, ještě že přehlídl ty výzvy k transportu apod. :)))
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: a co přesně se poměřuje množstvím příspěvků v Noře a lajkama? Ty příspěvky jsou vulgarismy nejhrubšího zrna. Sama kunda a syfl a pak náhle - Děláme sbírku na stařečky - to jsme roztomilouši.
    Což jako chápu, chodíte tam upouštět páru a podobně. Ale prosím tě, neargumentuj tím.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SHEALA:
    MAR_TINA:

    ale jinak se připojuji k Mar_tině - pošli odkaz na nyx, věřím, že ti spousta lidí ráda přispěje, jen o tom musí vědět
    mne samotnou překvapilo, jak rychle se vybrala částka na naší sbírce
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: tak číst umím dobře. Máte z toho v Noře leda legraci, a to byl původní leitmotiv. Nebo tam z toho nemáte legraci? Byl původní záměr jen a pouze pomoc stařečkům? Žádný Spýťa?
    Ale jinak je to samozřejmě hezké, ne že ne.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SHEALA: a co kdybys nám na tu sbírku někam poslala odkaz? ;)
    Pomoci někomu, koho roky známe aspoň na dálku, by bylo fajn.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: noa? Každej rok tu probíhá sbírka na bezdomovce a "vznikla" protože lidi chtěli vidět kozy, předpokládám že jsi přiletěl na svym morálnim rogalu i tam.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    to zní jako úplně zbytečnej krok navíc tohle, starejm lidem se přece může člověk smát i bez sbírky!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NICOLLETTE: oki, omlouvám se, mě to nakoplo moji paranoiu. Což je téma, co si u tý psycholožky zpracuju :)

    A navíc mám dojem že už tě nejak znám. Fakt promin
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SHEALA: nikdo se nikomu starému nesměje, Loga ignoruj, jeho jediný příspěvky z Nory mají 20minusku a mele pátý přes devátý

    Sbírka byla na služby pečovatelského domu Prahy 3
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Jsem na tom zdravotně tak špatně, že na sebe musím udělat sbírku, na asistenci, bez který si zhoršuju už tak podlomený zdraví

    Nevím kdo je spýťa, ale představa, že někdo kdo udělá sbírku na staré lidi, se pak směje jednomu z nich mě poněkud netěší, a tak ji budu ignorovat, resp odnesu to za svojí psycholožkou

    Je docela malá pravděpodobnost že narazím na člověka, kterého nakazil Gumídek. Nejde o moji sociální izolaci, ale o to, že Gumídek je doufejme z Prahy.

    A aby mě z toho všeho nejeblo, posílám sama sobě kočk.

    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    LOGO: tys to ale hodně nepochopil chlapče
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR: Řiťolezec celebrit.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kdo je kurva Spýťa?
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: tak se hlavně nezapomeňte Spýťovi přiznat na základě čeho jste tu sbírku udělali. Se vším všudy a pravdivě. Asi by mu trochu ztuhl úsměv na rtech. Je samozřejmě bohulibé udělat sbírku na stařečky. Ale vy jste ji udělali protože jste hyeny z Nory a původní záměr byl prozkoumat Spýťu ze kterýho máte leda prdel. Tak se tolik nekasej. Nebo jo, ale přiznejte se i Spýťovi jak ta vaše sbírka vznikla.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    N_I: úplně ti nerozumím, a vlastně ani nevím, že bych tě někde zaregistroval, kromě hádek o DJích, o kterejch sem v životě neslyšel. Jediný, co k tomu mohu dodat je, že já si želé házel do pití vždycky sám.

    Peace bro, levná kopie smažky na heráku out.
    N_I
    N_I --- ---
    Tik Tok mi dal za příspěvek jedno zobrazení, je čas si přiznat, že sem to vůbec nechyt :) a že sem tomu nakonec rád:)

    Přiznávám se, že mi to furt moc nejde, že bych se neměl do věcí a lidí pořád ňák srát, že sem tý smažce neměl psát vůbec, jojo, že je jak jeho kámoš z wishe a že to není ani vtipný. co si? jsem kopie smažky z nychu, hm. Přišlo mi, že když jsme rozbírali hudbu, jeho rodinu no nic....zasnaž se víc...

    Přiznám se že mě id Omnihash začíná připadat Noika, ale také z wische, asi jim na psích trenlích házeli do pití podobný žele, ale vždy nějak tak přispěchají s něčím čemu se máš smát, ale nakonec vůbec. takový nezajímavý celý čím dál víc....ale zase lepší,než bejt levná kopie smažky heráku.......

    Přiznávám se, že mi to furt moc nejde, že bych se neměl do věcí a lidí pořád ňák srát,
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GUMIDEK30: Heled neděláš profesionální damage control pro Lindu Bartošovou?

    Ty chcanky co z tebe tečou jsou jak z encyklopedie "sem sobeckej pamrd, co dělá ve firmě/organizaci plný kokotů kde stojí kšeft za 4 milion na jedný hlavě, svůj syfl flušu na všechny okolo protože jsem degenerát a pokud se to někomu nelíbí tak... tak... tak.... haló moje orientace a můj vzhled!!!"

    Jediný co ti chybí k dokonalosti je před další syfl příspěvek napsat "dostanu za to spousty mínusků...."
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NICOLLETTE: Jsi špatný člověk, stejně jako já. Se s tím smiř.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    přiznám se, že jsem zorganizovala skvělou sbírku pro stařečky v pečovatelském domě
    a že "mně podobní lidé", pokud si vypůjčím výrazivo jistně ctnosté slečny Mišelíny, dali dohromady ze svých kapes hezký peníz
    že příští týden jdeme se Sibille předat šek a podepsat darovací smlouvu

    Nicollette a jí podobní jsou totiž hrozně čupr parta lidí
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    OMNIHASH: tak není nad to něco napsat, vzápětí smazat a pak nad neexistujícím textem honit random urážky, že :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam