• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    GRANTORINO: mě ještě napadá s útoky v Paříži se lidé označovali na nejrůznějších částech Paříže a Francie potažmo, že jsou safe. Je to taky informace, že v jejich oblasti žádný útok (třebaže) zatím neprobíhá.
    Ty nikdy nevíš, na kolika místech to může "bouchnout", je to ojedidenej incident? Je ten člověk sám? Nebo to je skupina? Běhají po více univerzitách? Městech?
    Souběžně s ff uk se objevila i informace o manévrech na Kladně, mrtví i tam, možná bomba etc...

    Já fb už x let nemám, tak nevím jak tohle teď přesně funguje, ale asi si dovedu představit že jako sdílení informace, kde to je zatím v pohodě, jako určitej monitoring stavu, o kterém v tu chvíli nejvíc nic než že se děje, mi to přijde vcelku ok.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    GRANTORINO: Tam zabiják následně střílel i do náměstí a dotyční mohlibejt někde okolo. Nevim, jak to Facebook nabízí, jestli podle polohy, ale to jediný vysvětlení, proč by měl někdo sebe označovat, jakože v bezpečí.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NE7RA: mně to vzalo celkem fest, protože jsem si v přímém přenosu četla konverzaci spolužáků, jak se tam barikadují v hlavní budově a informuji vzájemně, co se děje. Plus narůstající počet obětí.
    A přiznám se, že mne hrozně sere, jak se vyrojili mezi známými hrozně "chytrý lidi", kteří hledají chyby na práci policie. FFUK má minimálně 4 budovy jen co vím, ale spíš rozsáhlejší objekty.... To, že tam někdy někdo zašel na přednášku, ho fakt nedělá expertem na masový vrahy.
    A trochu mne sere, jak se označují lidi na FB, že jsou v bezpečí, když je to pan nebo paní někde z Horní Dolní Lhotky a s FFUK nemají nic společného!? To je co za manii?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    F1GURK4: tak to se taky přiznám. Já myslel že se jmenovala Lípa, a ono je tím myšleno že je z lipovýho dřeva 🥺🤦
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Náš stromeček má celkem malý koule :/
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Drazic měl být, co vím, jugoslávského původu, Dražić :)
    Ale já jsem team Pete Rivers navždy :) vyšoupl z mého srdce celé Kelly Family i Sandokana najednou :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Posílá srdíčko
    Spejbl, Hurvínek a Mánička - scénka z plesu v roce 1984
    https://www.youtube.com/watch?v=PHXgtgfXiLA
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Já se tedy přiznávám, že o paní Spejblové, slyším tak nějak poprvé v životě.
    Tady nějaké info.
    Paní Spejblová — PSK
    https://www.ptejteseknihovny.cz/dotazy/pani-spejblova
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HEJSEK23: jo koukám... :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    A k tomu vede další přiznání! Chtěla bych vrátit čas a zase sedět u Multicat na podlaze a poslouchat desku Spejbla a Hurvínka!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: už vím i mámu ;-)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Jdu si vzít dřeváky!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HEJSEK23: Josef
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    HEJSEK23: ano, ano Josef Spejbl ;) a maminka Lípa.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Pepík? tje dobrý! ;-)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    HEJSEK23: Pepa?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: a křestní jméno Spejbla? (otce)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    LORD_DE_SEIS: ja se zase musim priznat, ze me to vzalo celkem fest a to tam studuju prvni semestr a nemam tam vlastne zadny jiny vazby, nez ze tam dochazim 2 dny v tydnu.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    F1GURK4: Hurvínek Spejbl?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Nějak na mě vůbec nedolehla žádná tíha toho čtvrtečního masakru na FF UK. Je samozřejmě hrozný co se stalo, ale tim že se to nedotklo žádných mých známých, tak je to pro mě jen "informativní", asi jako by se to stalo třeba v Berlíně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam