• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SHEALA: Nevím, co bude dělat Kenpachichi(chi), ale jako jeho (skoro) bývalá manželka a patronka všech, kdo o elektrice něco vědí, ale občas prostě POTŘEBUJOU zapojit v maringotce přímotop, rychlovlaku a elektrickou dečku najednou, ti budu držet palce!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Ve starýmn baráku se budu pokoušet zapojit světla, zesák, playery, mixák, a takovej srandovní laser. Jo říkala jsem že je to starej barák? 🙂 Pokusím se mít světla na jiným okruhu než zesilovač, toustovač co vyhazoval pojistky už je dávno vyhozenej, no, tedka je to na svatém Kenpachichim 🙂
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Obavam se, ze suchej leden nedam...kuaaaaa, fakt jsem chtela
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ERRTU: :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    V některých věcech si tu hubu potřebuji nabít asi 1000x. Ne-po-na-u-či-tel-náá!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    EMAET: nenávidím sudoku
    EMAET
    EMAET --- ---
    Miluju křížovky.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Nesnáším olivovej olej.
    N_I
    N_I --- ---
    netusil sem ze je pufaz z pio,
    fotbal a rap, dve veci co mam rad a ktery pritahuji snad nejvetsi debili na svete, affro zandal a dobre to priznal. i za me.
    NEI
    NEI --- ---
    Minulý rok jsem
    - nekoupila ani jeden dárek, všechny jsem je doslova nakreslila a nebo dala peníze a k tomu zase vyrobený přáníčko
    - neměla řízek
    - neviděla v televizi ani jednu pohádku, jen zahlédla
    - neviděla jsem ani kousek petardy nebo ohňostroje
    - nepila alkohol
    - nedala si novoroční předsevzetí
    - šla včera spát ve 22:00

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Prospala jsem Silvestr... V 22:30 jsem usnula a už se jim nepodařilo mne vzbudit :D jet lag jak vyšitej.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Teď jsem zapnul pračku a budu pak prát minimálně ještě jednu. Sušičku nemám, budu to věšet. Takže až se bude dít něco hroznýho, tak víte, kdo za to může.
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    BAAL: Vybavuju si jen, že se ta holka vždycky rozplizla do nějakýho fleku. Jo, to bylo trapný.

    Jestli chceš ale znovu okusit tu pravou devadesátkovou trapnost, na youtube najdeš pár dílů Rande se Slávkem Bourou. Vřele doporučuju :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    tvl dva dny po sobě na oční pohotovosti. Jo, tedka jsem sežrala misku cukroví. Nejenže mám oko ok, ale aní mi nejeblo.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ACKO: já se taky naplavil od jinud. to PF nechápu ani teď, ale netrápí mě to :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    VRBIK: ovšem par rektor svým sofistikovaným novoročním přáním zmátl i sám sebe, nejen své zaměstnance s humanitním vzdělání :-), poslal opravu se změnou Chybička se vloudila:
    31*15 - 99=366
    !
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ACKO: jsem si chvíli říkal co to je za univerzitu.. a pak jsem kouknul do mailu :D
    KULA
    KULA --- ---
    Zkurvil jsem guacamole skrze chilli. Ta paprika, i když vypadá jako uhořelec co se smrsknul v agónii, byla titěrná! Za trest jsem se podrbal pod nosem.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Moc náročné novoroční přání poslal rektor.
    Tak se podělím teda s vámi:
    Přeji vám 366 dnů roku 2024 prožitých ve zdraví a s hlavou vzhůru

    ......
    31P9F 2+0+2=4

    31*15 - 9*9=366

    (Fosfor má 15 protonů.)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SIBILLE: 9

    MICHELLEDANIELS: no neco vymyslim ale letos neni ohnostroj tak nejak nevim co venku ?

    SABRIEL13: tak delam zatim indii, tonda dela jednohubky pak si udelame popcorn a vyplnime deskovkama.

    Spis slo o to ze je to prvni silvestr s rodinou za treba 20let :) no neni to lol ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam