• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    _KRYSTOF_: Já taky. Jen si řikám, jestli to jako příslušník druhé generace, která nezažila válku, nevidim moc naivně.
    _KRYSTOF_
    _KRYSTOF_ --- ---
    ERVIN: mam to tak, ze az me vlada povola do zbrane, vynalozim veskere sve schopnosti nepritele dostat do kolen
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SALAMAN: na druhou stranu desit sam sebe hypotezama vznikajicima na zaklade medialnich steku je docela kontraproduktivni. Z toho by Vlada mel tak akorat radost. Ne ze bych teda v poslednich letech nepomejslel na zbrojak. :)
    _KRYSTOF_
    _KRYSTOF_ --- ---
    SALAMAN: to je dobre se obavat, jen bych rekl, ze zijeme v hrozny iluzi ze jsme tim uz zasazeny nebyli
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SALAMAN: Začínám se taky bát. Spíš se ale připravuju na to, že půjdu bojovat a pokud to přežiju a vyhrajem, s chutí ti půjdu osobně vyřídit s každou kolaborantskou filckou z pátý kolony.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Už jsem to tu psal. Hrozně se bojím války. Podle nejčernějších odhadů Rusko napadne Pobaltí už za 3 - 5 let. Pokud NATO nezareaguje, tak jsme v hajzlu. Netuším, kam bychom se museli odstěhovat. Žijeme v hrozivý iluzi, že se nám nemůže nic stát...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SATOO: Jo, to jsem napsal nejasně. Nakupovat hadry pro mojí přítelkyni s mojí přítelkyní mě baví snad úplně nejvíc. Myslim, že s nasloucháním, když jí něco trápí nebo sere v práci je tohle taková základbí maličkost, kterou jí rád dopřeju.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že strašně rád nakupuju oblečení. Zvlášť od doby, kdy jsem hodně zhubnul do konfekčních velikostí. Nakupuju rád oblečení pro sebe, nakupuju rád oblečení s přítelkyní, která to pro zachování rovnováhy vesmíru pro změnu nesnáší. Bavim se tim, jak ostatní chlapi čekaj na svoje ženský a útrpně na mě koukaj a hledaj parťáckej souhlasnej pohled... a já se na ně usmívám.
    XARGH
    XARGH --- ---
    * zdravej
    XARGH
    XARGH --- ---
    SAAYURI: a ten "nekdo" z "kdyz nekdo nechce pit sam, tak si necham nalit sklenici, kterou nikdy nevypiju jen proto, aby se necitil blbe..." je libovolnej "nekdo"? ;)
    hele, ja te chtel spis upozornit ze to neni zdradej asertivni pristup. slo mi o tebe nikoliv o toho se slinou :)
    nic, nechme to takto...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    XARGH: Neni potreba apelovat na moje svedomi. Ja nepiju proto, protoze nechci. U ostatnich jsem za ty roky zjistila, ze nema cenu jet tuhle agitku na jejich stranu, stejne jako nefunguje jejich agitka smerem ke mne, abych si dala.
    XARGH
    XARGH --- ---
    SAAYURI: jinou miru intervence zvolim u random pobudy a jinou u nekoho na kom mi zalezi. nastesti nemusim resit ;)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    XARGH: Chapu, nicmene kazdyho vec a kazdej si k tomu musi dojit sam.
    XARGH
    XARGH --- ---
    SAAYURI: tohle nedelej. alkohol je neurotoxicky svinstvo a pokud jeho konzumaci normalizujes vlastni nechtenou konzumaci pred clovekem, ktery si ho nedokaze odeprit, pomahas mu ke dnu.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Priznam se, ze piti alkoholu me tak trochu desi a kdyz nekdo nechce pit sam, tak si necham nalit sklenici, kterou nikdy nevypiju jen proto, aby se necitil blbe...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nemusím bublinky a když vino, tak se více přikláním k červenému, takže populární vlna pití prosecca jde úplně mimo mě.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SATOO: jako asi tam nakej malej prunik bude, ale imho to uplne stejny nemame..

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Bavi me rikat slovo píča, treba ho v ramci specificke konverzace septat naky holce:-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přiznám se, že když jsem lovila kešky kolem Ondřejova, předělávala jsem místní lesní cedule na "Gastronomický" a "Astrologický" ústav a přišlo mi to vtipný. A vždycky to bylo další tejden opravený zpátky!
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Priznam se, ze se smeju lidem vericim na horoskopy a opovrhuju lidma, ktery neznaj rozdil mezi astronomem a astrologem a uz se s nima dal nechci bavit.
    KOMORAU
    KOMORAU --- ---
    KURE: hlavně byl agentem STB
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam