• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OMNIHASH: to soudis podle toho vylityho chraplaku, kferej mas jeste hrubsi nez on? 0_O
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    OMNIHASH: ale jak pekne retizkuje!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Na Polívkovi je už tak od revoluce strašně vidět, že je to těžkej alkáč, a i jeho hraní tomu dost odpovídá...
    ACKO
    ACKO --- ---
    Jako v divadle v osmdesátkách Polívka byl docela osvěžující změna, pravidelně hostoval v mém rodném Braníku, jinak asi nic dalšího.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HAR4NT: Kdo ji není je špunt...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KURE: polivka je grunt!
    KURE
    KURE --- ---
    ERRTU: já polívku nemůžu v ničem. Ten pocit trapnosti je nesnesitelný.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    INSEQUI: naše filmy to nejsou
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    ERRTU: Tento, nebo podobný pocit mám z většiny našich filmů.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ERRTU: já doufám, že o to mu šlo

    ale musím se teda přiznat, že Poslední leč jsem dohledel dobrovolně, eště s jednim.

    "pojďte za mnou, já to tady znám "
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    ERRTU: mám to takhle s Vrať se do hrobu
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ERRTU: Myslím, že jsi právě vystihl podstatu filmu.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ERRTU: jee, to dokoukej!

    On o všechno na konci přijde.

    uff no tak už nemusíš :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    nikdy jsem nezvládl dokoukat do konce Dědictví aneb Kurvahošigutntág .
    ja vím, že je to jen film ale já si prostě nemůžu pomoct. hlavního hrdiny je mi z třetiny líto, z třetiny je mi trapně za něj a stydím místo něj.
    a z třetiny bych mu nafackoval s rozeběhem.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Jsem docela pověrčivá co se týče dovolené. Takže žádost o volno sice v práci hlásím včas a s předstihem, ale oficiální papír odevzdávám těsně před odjezdem, protože se bojím, že když to udělám dřív, tak se něco posere a nikam neodjedu. Naše paní personálka pro mě má naštěstí pochopení :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Včera někdo zabral víc jak půlku kapacity popelnic na směsný odpad něčím, co asi vyklízel z bytu po nájemnících.
    Něco málo jsem vytřídila do tříděného odpadu (pár krabic, plastová ramínka), něco jsem tam nechala, protože zase nejsem popelář. A dneska jsem sesbírala všechno oblečení (čisté, ve velmi dobrém stavu, bez známek obnošení) a pár bot do jednoho pytle a odtáhla to do kontejneru pro charitu. Snad to ještě nějak někomu poslouží, teď to má šanci.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Moje velikonoční příprava zatím spočívá v tom, že jsem si nalakovala světle zelený nehty a vzala světle zelený triko, ale slíbila jsem rodinný oběd, tak už bych měla začít pomalu.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MLIKARNA: nemáš plést pomlázku?
    nebo snad jedeš přestupnej rok?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Je normalni mit morskou nemoc z koukani do velkyho monitoru ve vysokym rozliseni a s mysi ukrutne citlivou na pohyb? Se asi pobliju!
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Zdobim vejce jako balím dárky, hrůza!
    KURE
    KURE --- ---
    SALAMAN: “I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.”
    ― Frank Herbert, Dune
    JONY
    JONY --- ---
    Absolutně nesnáším pandy. Je to asi jediné zvíře, u kterého bych byl rád, kdyby vyhynulo. Naprosto nechápu co je na nich roztomilého. Přijdou mi jako ztělesnění naprosté tuposti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam