• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ADAMIRA: wut????
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    JAMILLOS: wut????
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    R_U_SIRIOUS: Jaký žalobce? Svoboda projevu je svoboda projevu - do by koho žaloval?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ADAMIRA: Plácáš nesmysly. Bavíme se o svobodě vyjadřování na internetu, a nikoli fyzickýmu napadání člověka. Hrušky a jablka. Ale jinak krásná ukázka argumentačního faulu, díky. :)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    ADAMIRA: Kde není žalobce, není soudce.

    Na svobodě projevu je super, že tě přes internet můžu poslat do piče i se všema tvejma názorama, zatímco ty pak můžeš akorát brečet, že chci omezit tvojí svobodu projevu.

    Tvoje svoboda projevu naráží na moji svobodu tvoje projevy dokonce vymazat, když to překročí mou hranici tolerance. :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    JAMILLOS: Tohle je nádhernej svobodnej přístup, jak z příručky, toho si fakt cením!

    Pokud tvojí mámu začnou napadat před barákem lidi protože slouží jako uvolňovač fašistickýmu režimu a "enabler" - občas jí hodí molotov do okna nebo jí před barákem rozkopou, vždycky se můžu spolehnout na to že budou existovat lidi jako ty co rozumí svobodě a moje právo obvinit kohokoliv z čehokoliv podpoří - a za to ti vzdávám dík ;)

    Musím přiznat že mi to takhle po pátku udělalo moc radost, sice je to od člověka jako ty, co má ve sklepě 4 unesený teenagerky který si tam schovává jako sexuální otrokyně a děti co z toto "vypadnou" zabíjí motorovou pilou hází do dunaje, ale stejně, dělá mi to radost ;)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TOMATOES22: Kde v tom vidíš kolektivní vlastnictví a třídní boj?

    S pekařema je to taky těžký. Pečou chleba v pecích, stejně jako když v nich nacisti pekli lidi. Pekaři jsou vlastně tak trochu nacisti...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ADAMIRA: To není floskule, to je základní logika a právo. Svoboda slova, nebo tak nějak se tomu říká.
    Ne, neporušuješ. Piš si, co chceš. Vždycky tě můžu ignorovat, a pokud jsem psychicky vyrovnanej jedinec, nemůžou mě bláboly nějakýho magora z netu (neber osobně) nijak rozhodit, ne?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    JAMILLOS: To je krásná floskule. :)

    Porušuju zákony když napíšu že je tvoje máma matračka pro celou severokorejskou armádu?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ADAMIRA: Pokud neporušuje zákony, tak jistě.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TOMATOES22: počkej takže by si měl každej moc psát na internet co chce?
    TOMATOES22
    TOMATOES22 --- ---
    SALAMAN: když ono je to s nima těžký. Komunisti to nejsou, ale daň z bydlení, daň z limonády, kontrolovat jestli někdo bydlí v mým bytě, kontrolovat jaký používám kabely na nabíječku, kontrolovat co píšu na internet...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Vždycky, když někdo prohlásí, že jsou Piráti komunisti, tak si o něm pomyslím, že je hloupej.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nejdřív jsem si přála, aby jim Fico zapadl někam do šachty a nedokázali ho několik týdnů vyprostit a on tam pomalu chcípal, ale teď si přeju, aby se z něj stal lazar, co je při vědomí, ale nemůže se hýbat - a to bych mu popřála i dlouhověkost.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    PALEONTOLOG: Ale to je zase peknej pocit, nebyt soucasti receptu :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BERUSKA_CA: napodobne, ostatne kdyz sezeres vsechny pravaky, tak levaky uz ani nebude mit kdo jist :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to muzu byt v klidu…
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BERUSKA_CA: na smazeny levaky snad nedojde :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Sleduji Myslenky zlocince a pri cteni “rizoto z mrazenejch pravaku” mi lehce zatrnulo.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BSB: nejlepší český krémový rizoto je z mraženejch praváků a babiččina šípkovo-rybízovýho vína.
    BSB
    BSB --- ---
    nikdy jsem nějak neuznával krémový risotto.
    jediný správný rizoto bylo oranžový, v kopečcích, posypaný levným sejrem.
    tý krémový mě přišly jako hrozná kejda.
    ale ono to není vůbec zlý. a zasytí to docela na dlouho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam