• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že to tu můj brácha zabalil před týdnem, mi pořád připadá jakobych spadla z Marsu.... Je to čirá hrůza. Asi mě v životě nikdy nic víc nevyděsilo.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Fakt začínám nesnášet svou práci. Bere mi moc času, energie, síly a nedává mi dost peněz. Blbý je, že mám archeologii pořád ráda a to mě sere snad ze všeho nejvíc.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Nesnasim motyle i Motyle.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Motyli mi prijdou prima. Libej se mi.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    INSEQUI: Lilith i Motýli se mi taky tak nějak kýčovitě líbí, autor je teda sebestředný kokot, co se rád poslouchá a sleduje. A chápu, že vzhledem k tomu, jak moc se řešila rekonstrukce fasády a každý detail, tak takhle obrovská monstra na té Národní prostě budou vzbuzovat emoce.
    Entropa byla za mě neskutečná drzost a poděl.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    INSEQUI: Na letadlech se mi hrozně líbí ten sebe-návratnej prvek, najednou je tam ten motiv růžovýho tanku, kterej není apriory anti-militaristickej
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Lilith se mi líbí hodně :) a Letadla taky, moc nechápu ten humbuk kvuli tomu. Osobu autora neřeším, buď se mi to líbí nebo ne.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    přiznám se, že mně se Lilith i Motýle líbí, a velikej respekt jsem měl vždycky k Enthropě, kterou znám jen z fotodokumentace. Mimina, fakáč, hlava Kafky nebo ty zahraniční realizace jsou takový nedomrlosti, nebo věci který v tom veřejným prostoru vyloženě otravují. Dojít k takovýmu pohledu bylo ale značně komplikovaný, protože od chvíle, kdy sem si přečetl kdysi dávno Promrdaný roky a zjistil jakej je ten člověk, kterej natřel tank, nebetyčnej debílek a byl tak docela kumšt si přiznat, že se mi to líbí. Jestli to platil stát, církev nebo kaufland je mi buřt
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALAMAN: to je moc vtipny, a neco o tom, jak jejich krajne levicovej pristup k dusevnimu vlastnictvi oznacit jednim slovem lepe, bys mel? :-D
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    ARGANNAH:

    ALESH:

    Tak ono je hned jasný, co byli komunisti a nacisti zač. To se nedá popřít. Obě ty ideologie si to zaslouží.

    Na druhou stranu, jako nálepka je to přežitek. V budoucnu jsou na řadě rašisti. Jako odstrašující příklad.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ALESH: Což je konečně stejný, jako když chceš napadnout sousední zemi, taky stačí říct "jsou to nacisti" a nacismus je taky špatnej sám o sobě, takže žádná argumentace zase není potřeba. Není nad jednoduchej a přehlednej svět.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Tady v reportazi z roku 1980 rikaji amici, ze zakaz alkoholu za volantema povinne pasy je komunismus. Myslim ze to je proste tim, ze kdyz nemas rozumny argumety proti, oznacis to za komunismu (terorismus, marketing...) a ten je spatny sam o sobe, takze se nemusis zatezovat argumentana...

    How Californians Reacted to New Drunk Driving Laws in 1980s
    https://www.youtube.com/watch?v=xSDniOoR3Lw&t=78s
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TOMATOES22: Vsadím se, že usínáš s rozsvícenou lampičkou, protože se bojíš, že se pod postelí schovává komunista.
    TOMATOES22
    TOMATOES22 --- ---
    SALAMAN: kolektivní vlastnictví vidím v jejich důrazu na sdilenou ekonomiku a nevlastnictvi a třídní boj v jejich omezování osobní svobody za ucelem narovnání socioekonomických rozdílů. Plus se teda někteří z nich těmi sympatiemi ke komunismu netají, ale kdo jsem já abych jim to rozmlouval.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    A tohle vsechno se nedeje jen zenam:

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: To zní jako začátek povedené taškařice. Doufám, že mu uděláš duhové číro.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KURE: vono taky, se dá jet do tý další asie, kde třeba má žena oproti evropě výhodu, že na domácnost není sama, protože se spravedlivě dělí s mužem a dalšíma ženama z konkubinátu. nebo se dá taky do afriky, vím, že evropanky rozličných barev porostů i očí, avšak s větší proporcí těla či korpulentnějšího založení, otamtud nezřídkakdy přijíždí s outěžky.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KURE:
    Klidně tě před výpravou nabarvim. Mám v tom léta praxe jak na rodině tak u kamarádek.
    KURE
    KURE --- ---
    DELIRIUM: až zatoužím hrát si na asijské božstvo, přijdu na konzultaci. Vypadá to, že se vyznáš.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KURE:
    Musíš si pořídit permanentní barvu, v tom je celé kouzlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam