• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    BLOWUP: žena může postrádat stereotypní ženskost, ale ženskost má každá žena inherentně
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    BLOWUP: prosím, mohl bys nám o ženství a ženskosti povědět víc?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ARGANNAH: me to pripomina takovy ty kurzy kde se autisti ucej pusobit jako normalni clovek.

    Zenskost se naucit neda. Budto ji ta zenska ma, nebo ne. Ale muze se naucit ji fejkovat, coz ji na prvni pohled muze i projit.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ARGANNAH: Na mě jsou ty ženské kruhy prostě příliš ezo.
    Možná jen prostě nemám ten správný přístup ke svému ženství :))

    Nikomu to neupírám, jen si někdy říkám, jestli něco neopomíjím, když svou vnitřní bohyni takhle zanedbávám.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARGANNAH: nebo s ním nemá vůli cokoliv dělat
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Tak jo. :) Statisticky nejčastější návštěvnice ženských kruhů a příznivkyně ženské spirituality a vnitřní bohyně jsou ženské středního věku, střední třídy. Holt už nejsou mladé, krása mizí nebo je stále těžší ji udržovat, podepsaly se na ní děti, a tak. A hlavně přechod, žeo, buď už jede nebo klepe na dveře. To je výzva k novému pohledu na vlastní ženství, hledání, kde se ztratilo. Některé jsou po rozvodu, to je často velká rána do ženského sebevědomí. Jiné ztloustly a nadváha je v ostrém konfliktu se stereotypním pojetím toho, kdo je nebo má být žena. Stručně, hledají vlastní ženství, protože ho mají nějak zraněné. A i ty, kde to ani nevypadá, například Kamu, která je mladá a pěkná, můžou mít za sebou problémy s ženským sebevědomím způsobené hnusnymi vztahy, poruchami příjmu potravy, bodyshamingem a kdesi čímsi.

    Takže imho to, že někdo své ženství nepotřebuje pracně a složitě řešit, nejspíš prostě znamená, že je jeho ženství zdravé, spokojené a v pořádku. :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ARGANNAH: a mě by to zrovna zajímalo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ARGANNAH: Jen nám to sem napiš.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Vlasy v pííči la la la život v pííči la la la.

    někomu bych dal nejradši tečku 😘
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Přiznávám se, že při diskusi o oslavě vnitřního ženství držím svou profesní deformaci na uzdě jen veeeelmi stěží. Ale to dám. To DÁM.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Miluju obchody s věcmi pro domácí zvířata. Jsem tam jako dítě v hračkárně a pokaždé tam utratím strašné peníze. Protože - tenhle pelíšek holky potřebují, tahle hračka by se jim líbila... Krmivo ani nepočítám :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Přiznám se, že jsem dodnes netušila, že se dá menstruovat v barvách. Jedu v nudné červené.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Teď mi přišel email o menstruaci v barvách! Proč???
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ELIZHANNAH: Někdy právě získávám dojem, že ano, že bez toho nejsem... úplná. Asi úspěšná reklama :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    DELIRIUM: tahleta Miluška ŽenaJeLáska je neskutečně toxická osoba
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    NELLAS: no a je vůbec potřeba prožívat a oslavovat svoji ženskost?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    SALAMAN: Ale ten refren, kterej dovopravdy chyti za srdicko, ten musel ze srdicka vyjit, na to je AI kratka..
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Asi potrebuju kultivovat své ženství.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Cyniku, je vidět, že to potřebuješ.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Já teda měla na mysli tohle, mají hezčí stránky!

    Loona dance academy
    https://www.loonadanceacademy.cz/

    Škola pro ženy
    LOONA DANCE ACADEMY
    ŽENSKÁ SPIRITUALITA
    JEDINEČNOST, DARY, TALENTY
    KULTIVACE ŽENSTVÍ - ŽENA NOVÉ DOBY
    POSPOLITOST, NOVÁ PŘÁTELSTVÍ A PODPORA
    ŽENSKÁ SÍLA A SPOLEČENSTVÍ
    ROZVOJ VĚDOMÍ SAMA SEBE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam