• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Už nekolik měsíců pravidelně běhám a cvičim, těšim se z pokroků a jsem fit:)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Ze zacinam uvazovat, ze zase zacnu cvicit. Dobre ja!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    že jsem se právě vrátila z krámu s blokama na yogu, abych si mohla ráno zacvičit..)) dobře my!
    SITH
    SITH --- ---
    Že se musím každý den ráno rozcvičit, aby pak mé tělo mohlo celý den fungovat. Stárnutí je tu
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Zacinam zase cvicit aspon zakladni cviky z funkcniho treninku neb se zacinam rozpadat, tak jsem jen ze zvedavosti zkusila, jestli dokazu press co jsem delala naposled snad pred deseti lety, s osmickou. A evidentne pressnu jako total netrenovana zencka 16 kilo. To jsem uplne necekala
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Há há.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Vladan Vlkoslav Velebobule, k vašim službám.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NELLAS: ja hadala Vlkoslava...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nebo Vratislav, Věnceslav, Valentýn, Vavřinec či Viktor. Možná i Vojtěch nebo Vladan. Co já vím.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AXTHEB: Ne, promiň, já vlastně ani nevěděla, že jsi Vendelín :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NELLAS: Aha, my mysleli, že tím V. myslíš mne:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AXTHEB: Ta naštěstí na kachnu nechodí :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NELLAS: Tak budeme na kachně mlčet, no a?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Potřeboval bych odháčkovat.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Přiznám se, že svoje ženství hledám a nacházím v silovém a bojovém sportu. Konečně mi došlo, že nechci.. a hlavně nemůžu.. být estetická štíhlá kráska s útlými nožkami, ale že můžu být svalnatá a silná Xena, princezna bojovnice.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    SALVATOR: Vymen hakarl za surstromming, to je vyssi level sebemrskacstvi.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Já jsem se dlouho snažila najít svoji vnitřní bohyni a pořád jsem ji nemohla objevit a nechápala jsem, jak to, že ji nemám, a pak mi došlo, že je to jednoduše proto, že nejsem matrjoška. (Pro nováčky: ovoce, víno, kůzlečí a vonné oleje. Osobní adorace po předchozí domluvě.)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Přiznávám, že jsem šťastná, když tu člověk může sledovat, že každý chlap má koule na správným místě a nemusí hledat své mužství... ve finale ani to sve ženství :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že na tohle nemám žaludek. To radši hákarl pomazanej casu marzu, než todle.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam