• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: to uz by me dneska asi zabilo se k tomu vratit v tom pres-krabku-denne rozsahu. i ted kdyz si dam obcas u pivka vic jak tri cigara za vecer tak mam druhej den pocit ze mi nekdo do plic nalil kybl betonu. zjistil jsem ze jsem z cigar zacal mit normalne kocoviny. coz je technicky asi vlastne dobre...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DELIRIUM: Tohle se líbí uživateli Ivan Petrovič Pavlov.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    po mesici pouzovani cernyho skinu jsem se moc rad vratil k zelenymu, ale oba maji zasadni nedostatky.. jeden neni kontrastni a druhej ma necitelnou cervenou :/
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Nemůžu slyšet Bella Ciao, aniž bych neměla slzy v očích.
    Před lety, kdyz sem byla na výročí osvobození Osvětimi, ji tam hrála živá hudba a za ní šli přeživší těch hrůz. Od té doby na to reaguju takhle.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MORIARTY: Chlapi to jinak uměj taky... drž se
    SKID
    SKID --- ---
    MORIARTY: Pevné nervy, chlape...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MORIARTY: Chápu, soucítím. Sraček tolik, že já teď hulim jak fabrika.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Závidím chlapům, co mají nekomplikovaný ženy, co se neutápěj tři tejdny z měsíce v depresích. A taky se přiznám, že jsem po patnácti letech začal znova kouřit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě si vezu 16 knih z knihobotu.... Dalších asi 25 jsem jich tam s těžkým srdcem nechala, ale už by vykrvácela peněženka a aspoň jsem si je prohlídla. Někdo prostě utrácí za kabelky a boty, šaty, já utrácím za knihy...To jsem si naobjednala v zármutku, když jsem nemohla spát no. Některý jsou ale luxusní ty knihy nebo must have.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SALAMAN: vole, ale na pivo bychom zajít měli - beru to jako naše společný hobby :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SATOO: ano, cim vic jsou si lidi dostupni, tim vic na sebe kašlou a ještě se diví, že nejsi porad na mobilu a neodepisujes 31. Ale jednou ta zelena online svetylka zhasnou a uz se nedopises, ani nedovolas.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SATOO: Podle mě to není ani tak dobou, jako spíš věkem. Všichni máme hodně práce, děti apod. Svůj volnej čas prostě nedokážu rozdělit mezi všechny lidi, který bych rád viděl. Vlastně se nejvíc vídám s těmi kamarády, se kterými máme nějaký společný hobby.
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    SATOO: castecne za to muze to, ze jsem na rok a pul odjel z CR a po navratu jsem se prestehoval z myho rodnyho mesta do prahy.. znas to, sejde z oci.. na druhou stranu prave kvuli tomu, ze mame dneska moznost bejt instantne v kontaktu, tak me to mrzi o to vic
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    Uz me unavuje bejt dokola ten, kdo se kamosum ozyva po dlouhy dobe, kdyz oni se sami neozvou jak je rok dlouhej.. blby je, ze si kolikrat prijdu blbe, ze jsem se tam dlouho neozval.. ale jeste horsi je, ze kdyz uz se s tim nekomu z nich sverim, tak mi reknou, ze se jim deje to samy.. a pritom se sami nikdy neozvali.. pak premitam o tom, kdo je teda opravdu kamarad a nekdy to boli
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREATDRAKE: To si vyprošuju, problem6s s hygienou a tudíž ani blechami nemám.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SALVATOR: Blechatec Kožomněňskyj.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Salvator Vlkoslavič Vlkodlakskij
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Držku, co přímo říká Vlkoslav.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Já mám zásadně držku, drahá kolegyně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AXTHEB: Na Vlkoslava bych tipovala spíš Salvatora, má takový... ksicht :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam