• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: přihoď si tohle :D
    Barbaras Rhabarberbar (feat. Marti Fischer)
    https://youtu.be/ZYkBf0dbs5I?si=m-fF34zhuNP4HNPj
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale na druhou stranu zas mám spoustu písniček oblíbených právě proto, že těm slovům rozumím, a líbí se mi text. A pak mi vznikaj na youtube na první pohled bláznivé playlisty, kde Hegerová střídá Adele a Boris Vian osmdesátkové filkové písničky :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: představ si tu hrůzu, když pasivně rozumím krom angličtiny i písničkám v němčině, francouzštině, španělštině a teď i ruštině!

    Aneb zdravíme pána, který má košili stejně černou jako jeho duše, a slečnu, co zná taxikáře Joea, co nejede k automatu na sodovku, a jejich kolegy!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    UNSEEN: bohužel to mám i v angličtině. S každým dalším jazykem ubývá poslouchatelná hudba.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznám se že si občas Tři sestry, Harlej (starší alba byly opravdu o dost lepší) a další agrometal poslechnu. Ale nepouštím ho ostatním, dělám to většinou o samotě v dílně, tam se ta hudba tak nějak hodí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    UNSEEN: ja tam delal pres prazdniny a co vjm, tak mladej byl zahy zmizelej. ale on to byl spis curak z podstaty, hudba byla jen symptom
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    PALEONTOLOG: kams ho zahrabal? jestli je to už promlčený teda...

    a přiznávám, že mi chybí schopnost slyšet hudbu a neslyšet text, zejména tedy v češtině. kolegyně to evidentně mají, protože jsem tu evidentně sám, koho to rádio vždycky vyvede z míry.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FINSON: já byl na jedný brigádě zavřenej s kuchtíkem, co rotoval jedno cédo Komunálu a druhý Harleje..
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Priznavam, ze me dneska jedna sedma trida tak stvala, ze jsem vyslala par jedincu po skole s tim, aby opatrili drevenej plisek z umely hmoty. Sli. A kolegove byli vice nez pobaveni. (Zdravim my ucitele ze stredni, ktery nas posilali pro rovnak na vohejbak a my duverive patrali.)
    FINSON
    FINSON --- ---
    SALVATOR: OK, zůstaňme v míru u toho, že _skoro_ souzníme. To není špatný :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SALVATOR: Nalijme si čistého vína - hned po něm.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FINSON: Coby celoživotní rocker naprosto chápu a souzním. Skoro úplně, s jedinou výjimkou a to je vůbec první album Tří sester. Na Kovárně to je nářez je imo dobrý album s fajn atmosférou a dobrejma textama. Posralo se to podle mě až po něm.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Coby celoživotní rocker... nesnáším Tři sestry. A Alkehol. A Syny výčepu. Fakt nesnáším.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Napil jsem se vody, je mi zle,
    už je to tak, ty starej kozle.
    Voda ničí ledviny a dřeň
    a na žízeň je nejlepší tuzerák.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    To léto mě letos nějak sere, vraťte mi ponurou zimu!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Strašně se mi nelíbí šaty bez ramínek a bez rukávů, zvlášť svatební nebo večerní. Žádné, na nikom, i kdyby byly sebeluxusnější a jejich nositelka byla sebekrásnější. Nedokážu se ani zapřít a nositelce je pochválit.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KOVOVAMINCE: Děláš mi chutě.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Večeřela jsem kus dortu a druhej nejspíš poslouží jako zákrm. Ničeho nelituju!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dneska odpoledne sem si místo práce s vlkodláčetem zdřímnul. Prostě je takovej den.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Když sem v mládí pila, tak sme dělali dost velkej bordel. Jednou už to nějaký pan nevydržel a začal na nás řvát, ať se okamžitě uklidnime, jinak nás umravní kýblem se studenou vodou.
    No a my ještě přidali a hulakali na něj, kde je teda s tou vodou. On už se radši neukázal.
    Teď se trochu stydím, ale přijde mi to pořád trochu vtipný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam