• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Nikdy jsem se nenaucila piskat na prsty. A ze by se to tu a tam hodilo.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    A je to tady.. těším se na podzim.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NELLAS: Je to vcelku dobrý protahovací cvičení - 90/90 hip stretch.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: akorát jsem na břiše

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TANKIE_: Ale zvědavost je ukojena, ne? :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Furt si nemůžu představit nohy do hákového krize, aniž by tam byla nějaká zlomenina nebo vykloubení.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    KOVOVAMINCE: WOW! Jsem majitelka psa, kterýho mam v pelechu vedle postele a usínam občas s rukou na něm…ty vo le 8)
    Já mam končetiny venku, spím do tvaru hákového kříže, ať je jakkoli, tak Tankovací bude vedro. Vedro mi neni leda pod širákem a tam to taky neni pravidlem. Čímž se přiznávám, že moje termoregulace je kretén.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám v kanceláři toulavého nemocného kocoura a zjevně se začíná uzdravovat a objevuje se agrese. Asi budu nosit pevné boty celý týden, než ho pustím ven.
    Moje prsty a nohy jsou ve velkém nebezpečí.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    :D

    TANKIE_: V jedný story jde o ruce, měla jsem napsat olizovač končetin. Sorry :D
    The Licked Hand - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/The_Licked_Hand
    A další nemůžu najít. V nějakym hotelu se měl v noci vloupávat zaměstnanec do pokojů a tam spícím hostům olizovat nohy.
    Druhá varianta je týpek, co se vkrádá do příbytků, tam spícím lidem olizuje nohy a ještě si je fotí. Mělo se na to příjít tak, že se našlo pár polaroidů se spícíma lidma...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    A kdo je teda ten olizovač nohou? Jsem úplně napjatá!
    KURE
    KURE --- ---
    tady to je nějakej sjezd nepřátel foot fetiše? :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    TRISSIE: Jo, takovej dráp v bříšku palce, ve tři ráno... zlatý děti a jejich kopačky do obličeje :D.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Přesně, už vím, co tam je, a že by si to poradilo s jakýmkoli vetřelcem. Nebudu to úplně komentovat, nechci to zakřiknout, ale mé prsty jsou aktuálně v bezpečí :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: a pak sis pořídila kočku a už víš, co to něco je! :-)

    naše první kočka, Mirinka, moc dobře věděla, že na lidské končetiny a lidské prsty se útočit nesmí. Ale prsty od peřiny přeci nejsou lidské, ty hájené nejsou, že! :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Dřív jsem se bála vystrkovat v noci prsty za okraj postele, aby mi je něco v noci neukouslo.
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Olizovač nohou je UL, ale Škrabinoha je drsná realita.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KOVOVAMINCE: Přiznám se, že neznám žádnou urban legend s olizovači nohou. Ani strejda google mi žádnou nenabídnul. A já bych ji znal rád, páč přiznávám, že mám pro podobný storky slabost.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Celej rok spim v huňatejch ponožkách bez ohledu na venkovní teploty. V létě se teda pravidelně budim s jednou odhozenou v dál, ale jinak neusnu. Je mi bez nich zima a taky myslim na různý urban legends s olizovačema nohou. :D
    Prej je to uhozený nebo co...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    GANDHI: takovej hrnek jsem měla se žralokem na dně. Po prvním umytí se nějak do dutého žraloka dostala voda a hrnek smrděl jako smrt. To bylo moc hezké.
    GANDHI
    GANDHI --- ---

    fskutecnost Cthulhu rising
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam