• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    GIRAFFKA: Pics or It Didn't Happen ;)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Jsme na chate temer bez sousedu,takze se muzu opalovat nahore bez. A musim rict, ze pokazdy, kdyz se jdu namazat, svejma nablejskanejma prsama se proste pokocham a mam z nich radost, protoze jsou fakt moc pekny.
    Ano. Opet povrchni. To jsem cela ja.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Včera v baru, když si šel kámoš kterej mě tam vytáhnul odskočit, jsem neprozřetelně otevřel Tinder a pod vlivem si koupil subscription. Ve slevě. Jsem debil. Už jsem ho zrušil samo. Ale měl jsem to dávno odinstalovat. Vždyť vim, že je to k hovnu. Čtyři kila spláchnutý do záchodu. To jsem je měl radši poslat na muj útulek. Chjo. Pivo pitomý. Celý dopoledne si za to nadávám.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    296 stránek. Zřejmě dobrej matroš. Jen se to začíná tak trochu prodražovat.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Posledni dobou jsem mel obrovskou chut poslat nekoho pekne od plic DO PRDELE. Ted jsem na dovoleny v severni Anglii a kdyz jsem si sel minuly tyden sam podel pobrezi a kolem me nikde nikdo, tak jsem toho imaginarniho dotycneho poslal do onech mist nahlas nejmene stokrat. Dokonce probehlo i nekolik zarvani po vetru do more ze vsech sil: BEZ DO PRDELE!!!

    A hned je jednomu lip.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Víc by mě zajímají cizí minusy. Také i z toho důvodu, že mě nejčastěji minuskuji lidi, které mam v ignoru, takže stejně nevidím, kdo mi to dává.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Měl bych se učit matiku. Zoufale v tom plavu a čas do zkoušky se krátí. Jenže nepřestávám vymějšlet úhybný manévry a proto:

    Občas si projíždim seznam kontaktů na whatsappu. Mám odjakživa stejný telefonní číslo a kontakty ze všech možnejch příležitostí, tak mám možnost v profilovejch obrázkách zjistit jak vlastně vypadají ty lidi, který jsem kdysi znal, nebo s nima něco řešil.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    FAT: Protože foukalo směr Čimice :-) ale mohlo to být cokoliv jiného
    FAT
    FAT --- ---
    ZANNA: Na Vodolce nic slyšet nebylo...
    😉
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Přesně na to jsem myslela, když jsem to Nian radila :P
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a jinak se přiznávám, že v některých ohledech mi asi napořád bude třináct :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NIAN85: Davidova žena říká, že mít malé péro ve vztahu není problém. Ale David by byl stejně radši, kdyby neměla žádné! :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    V Jerevanu asi hodně svítí měsíc, se mi zdá. Nebo tam mají něco ve vodě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    A platí to samozřejmě pro muže... Ženský, který by mě tu takhle votravovaly, jsem moc nezažila. Pár pipin šlo do ignoru dávno... Teď to holky nedoženete.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MADIETTA: no a? Si dělej, co chceš. Myslím, že bylo od začátku jasný, jak je to myšlený. Jestli to někomu nedoteklo a hledá v tom něco jinýho, co já s tím?
    Nepamatuju si, že by si mi někdy dávala konstantně mínusy a byla tím posedlá a votravovala mě u každý fotky... Kdyz tě to potěší, tak si to říkej no.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    Sedím na balkoně. Pozoruju hvězdy a najednou slyším “zábavu” jak na Moravě. Urputně hledám a ve Zdibech měli nějakou gulášovou soutěž, nabitý program a od 21:00 Hrajeme Kabát :-)
    Šla bych zapařit :-) bez ohledu na věk :-)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    NELLAS: Odmlcel se. Nevim, co je na proste otazce spatneho.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    MADIETTA: Já mám malé čínské péro s kočičkou :-) proto jsem měla chuť dát mínus, přestože to nedělám
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NIAN85: Zeptej se partnera, jaké by mu u tebe vyhovovalo víc, a proč :))
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    NELLAS: To je tezky. Jake jsou nevyhody?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam