• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ALESH
    ALESH --- ---
    PREKOTKA: ja pokazdy kdyz jsem meli spagety, poucoval jednu sovji bejvalou, ze teda spagety se lzici - to byl Ital nikdy, nikdy!
    A pak jsme na dovoleny v Italii vlezli do nejaky mistnacky restaurace a pulka lidi si tam tocila spagety na lzici :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    a pak je tu jeste matka gordona ramseyho, co vyfakuje itala z jeapole, ze pry se nedava smazit cibule s cesnekem. no nepochodil, chlapec.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALAMAN: kdyz muzes jist rizek mezi chleby na plazi, proc bys nemohl dat mezi knedlik platek masa. me to dokonce prijde jako ta stavnatejsi varianta cesky kuchyne na vejlete. diky youtube a moznostem stravovani vsude po svete vim, jak ujety jsou krajovy zvyky. napriklad britskej bonton a jezeni hrasku :) nebo jezeni tresni dle britu, a tak by slo pokracovat. nakonec kynutej knedlik s masem nebo chleba v rizku, oboje je obycejnej toast :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Já idealně vůbec nejim před cizíma lidma. A to umim jíst špagety. Tadá.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Vždycky se strašně dojímám, když někde hovoří náš pan prezident.
    NEI
    NEI --- ---
    NELLAS: Já se stydím jíst na veřejnosti banány a nanuky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy se bojím jíst na veřejnosti, co kdyby mě viděl nějaký nyxák.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PREKOTKA: Ti to příště ukážu :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PREKOTKA: Je to stejný, jako když si daj czinci svíčkovou a knedlíky žerou rukama.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LORD_DE_SEIS: cinsky nudle se zerou hulkama v levy ruce, vic vedet nepotrebuju, bo spagety nejim asi vubec.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ŠACH MAT!

    "Podle experta na etiketu Ladislava Špačka se dlouhé těstoviny (špagety, tagliatelle) jedí primárně vidličkou drženou v pravé ruce, kterou se těstoviny namotávají. Lžíce může sloužit pouze jako pomocný nástroj v levé ruce pro snazší namotávání, ale nikdy se nevkládá do úst. "

    Ale my leváci jsme stejně odsouzený k buranství :-(
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PREKOTKA: Nebo malý dítě :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    PREKOTKA: to je jako bys šla v teplákách do Národního
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    PREKOTKA: přece rukama

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PREKOTKA: Vidličkou :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    FRK_R23: Děkuji za osvětu
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LORD_DE_SEIS: Taky se špagety nejí se lžící a vidličkou, že. Když se neumíš chovat, tak jsi buran. Víc v tom nehledej.

    Samozřejmě si dělej co chceš a klidně si špagety lámej, Italové nepřijdou :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LORD_DE_SEIS: Ano. Jsi tu ale hlavně jedinej, kdo to prožívá.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SITH: Zlomení špaget je buranství? To jako vážně? :-D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    A co teprve pizza se zlamanyma špagetama :)) - nevim, jestli byly zlamane, ale takovou poptavku jsem kdysi dostala. Delal ji udajne predchozi manitel restaurace a jmenovala se ta pizza Viagra. Nevim, co je horsi.

    Btw, prodavaji i cerstve testoviny, ty se lamat nemusi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam