• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ENDER
    ENDER --- ---
    ADAMIRA: To je pravda, komunisti se balzamuji a vystavuji v celku :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADELHAIDA: To je u vás komunistů naprosto normální tyhle názory...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přiznávám, že mi připadá fakt divný ukroutit 700 let starý mrtvole hlavu a vystavovat ji se závojíčem.
    OKENA
    OKENA --- ---
    Mam schopnost vytvářet v práci dojem, ze fakt hodne makam. Pritom vse stihnu v prvni polovine dne a pak jen buduji tenhle obraz :D
    Takovy ty rady, ze staci obcas odnekud nekam rychle chodit, rovnat papiry a tak, fungujou:D
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    VERSONNENHEIT: když máš všecky trenky proprděný
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    VERSONNENHEIT: https://en.wikipedia.org/wiki/Men%27s_underwear_index

    radeji si koupim avii pisku a vapeny hydrat no..
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se, že mě zajímá, co je to krize se spodním prádlem...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Ráda bych viděla fotku!
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    uz dva dny, kvuli krizi se spodnim pradlem, nosim damske krajkove kalhotky. Diky tomu, ze mi odstrelil vrchni knoflik u kalhot, krajkovy lem s kytickovym motivem videli ve skladu sanity u Ptacka, kdyz jsem na strechu auta pridelaval KG trubky a nasledne ve stavebnich pri nakladani cementu.. mno pral bych vam videt jejich vyrazy u kelimkoveho kafe v 7 rano.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    zitra odjíždím, nemam nic nachystano a nabaleno
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ELSINOR: přesně to bych si přála udělat taky. Na celej den/víkend/týden. Nejradši bych to někdy tvrdila i nejbližší rodině... A prostě být sama, nic neřešit, nikoho nevidět a dělat doslova nic.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    hm to je cca 60 g cukru :) slušný
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nebo to taky jde na hulváta.

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ELSINOR: To ale je důležitý.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Všem tvrdím, že mám zítra něco důležitýho a budu pryč. Ve skutečnosti ale nic důležitýho nemám, jen chci mít den pro sebe a na chvilku uniknout tomu stresu.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Postupem casu v kazdym zamestnani dojdu k nazoru, ze velka cast kolegu je hloupejch. A postupne me stoji cim dal vic usili mit s nima trpelivost.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    OVECKA_MJ: kdysi se me tu jedno mistni ID ptalo, jestli nahodou nekojím, že prý ma uchylku na mateřské mlíko a rád se nechavá kojit. Asi nebudes jediny :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LISKAAUDREY: Neboj, to přejde, jakmile začneš lítat čurat.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Jednou jsem dost opilej sál mlíko přímo z kozy... Lidský :) žádný koze nebylo při tomto ublíženo. Kocovinu jsme neměl ani jeden
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    TANKIE_: that's our girl!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TANKIE_: tak tomu rikam silne priznani!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam