• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIPEKLARP - Střípky
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    KOUMES: Tak to on je každý rok, je to hlavní larpová sezóna, takže to nebude zas o toli jiné, než běžně.
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    náhradní termín prvního běhu Střípků je 7. - 11. 10. 2020
    prosíme hráče, se kterými jsme počítali v původním termínu, ať nám co nejdřív na organizační mail napíšou, zda jim tento termín vyhovuje.
    FIN
    FIN --- ---
    TRILIAN_: jasně. Ty, co hraji já, prosím pěkně hned po prázdninách, zbytek klidně listopad a prosinec...
    TRILIAN_
    TRILIAN_ --- ---
    FIONOR: spis jde o to, aby se nedostaly do kolize pražské larpy, což je něco co už teď realne trochu hrozí. A těch lidi, co hrají/cepkuji v podstatě všechny pražské larpy, mas uz hodne.


    KOUMES: Na druhou stranu většina pražských larpu je na víc běhu, takže by na podzim byli tak jako tak. Proste se musíme pokusit to poskladat
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    KOUMES: Je otázka, s čím to bude kolidovat. Celá řada her si vzájemně nekonkuruje ani hráči ani CP, protože loví v jiných cílových vodách.
    A ve finále se stejně nevyhneš tom, že nevyjdeš vstříc všem, takže není důvod si s tím lámat hlavu víc, než je nutné.
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    TRILIAN_: podzim bude hrozně přeplněný
    KITIARAUTHMATAR
    KITIARAUTHMATAR --- ---
    já také už mám hlasovat na dalsi termíny přesunutých Larpu tak ať vím co mám volno:-)
    GILANOR
    GILANOR --- ---
    Taky se primlouvam za zverejneni podzimniho terminu.
    TRILIAN_
    TRILIAN_ --- ---
    Dáte brzy nový termín? Podzim se rychle plní a já se hrozne tesim, tak ať si včas udělám místo v kalendáři :)
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    Vážení a milí příznivci Střípků,
    mnozí jste to jistě tušili, přinejmenším Jolanda a další pražští věštci. Zarmouceni vám musíme sdělit, že úvodní běh Střípků se kvůli současné globální situaci odkládá na neurčito. Nicméně nechceme polevit v přípravách a doufáme, že to neurčito bude brzy. Vlezné vám samozřejmě vrátíme.
    Abyste se ještě trochu potěšili, zde jsou k přečtení herní noviny.

    Zachovejte nám přízeň, budeme se na vás moc těšit!
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    Ruší se larp ve světle posledních událostí?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Larp se nám nebezpečně přiblížil a je čas povolat CP do zbraně :-) Připomínám, že se hraje v termínu 1. – 5. 4. 2020, hodí se nám jak ti, kdo mají čas a chuť celou dobu, tak ti, kteří mají v průběhu čas pár hodin. Pojďte prosím přiložit každý svůj střípek k dílu a společně vytvoříme skvělé příběhy.

    https://forms.gle/1Ga4TcGpBNEEtwy39
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Rádio Tlachapoud mi dramaticky zlepšilo pracovní den.
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    se všemi, kteří vyplnili přihlášku pro hráčské postavy, jsme vstoupili v komunikaci. Pokud má někdo pocit, že jsme na něj zapomněli, nechť se nám ozve na orgmail, vyřešíme to. :)
    formulář pro CP bude vypuštěn ještě v tomto týdnu, těšíme se na vaše přihlášky. :)

    a máme tu také další vstup! Podivné rádio pro podivné město. Ti, kteří hráli gamesku, se s ním již setkali a bude pravděpodobně možné se s ním setkat i ve hře samotné. ;)
    Přejeme příjemný poslech.
    Média – Střípky
    https://stripky.talmahera.eu/?page_id=79
    REINITA
    REINITA --- ---
    děkujeme za veliký zájem, velmi nás potěšil a nakopl k další práci. :)
    teď se musíme vyhrabat z různých chřipek a nachlazení, a pak si nad vaše přihlášky sedneme a dáme vám vědět, co a jak.
    REINITA
    REINITA --- ---
    už jen dva dny do uzavření přihlašování. neváhejte. :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    a je to tu! :)
    přihlašujte se do 9. 2. 2020 včetně. Hráče budeme částečně vybírat a částečně losovat.
    Přihláška – Střípky
    https://stripky.talmahera.eu/?page_id=76
    vaší pozornosti doporučuji nejprve záložku "co čekat a nečekat", abyste měli představu, zda je tato hra pro vás. :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    už se to blíží!
    chcete si zkrátit čekání na otevření přihlášek? pojďte si zahrát skvělou gamesku z Wizardyho dílny. A pokud pamatujete gameboye, zamáčkněte nostalgickou slzu. ;)
    Cesta lesem - Střípky
    http://les.wizardy.cz/
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ZAPPO: Hlavni ucel vypusteni prvotni informace byl oznameni data, kdy se bude larp konat. Derivat zahr memu, ac se to nezda, byl jen takovy bocni produkt :-D
    REINITA
    REINITA --- ---
    (v průběhu měsíce přibyde nějaký fluff, otevřou se přihlášky apod.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam