• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIPEKLARP - Střípky
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    slíbené technické informace:

    Reporty, za které opět nedostanete expy, posílejte do půlky prosince, tedy do středy 15. 12. 2021.
    Je zcela v pořádku, když jenom do jednoho dokumentu zkopírujete své denní reporty.

    Příští běh Střípků proběhne 6. - 10. dubna 2022. Je to zase středa až neděle, týden potom jsou Velikonoce.

    Můžete se těšit také na nějaký ten dotazník o tom, co vaši postavu v tomto běhu ovlivnilo, co byste si chtěli zahrát příště a další zvídavé otázky, které nám poskytnou munici a vám herní obsah na míru. :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    WAMPIREK
    WAMPIREK --- ---
    REINITA: Tmavomodrý ručník je (tedy měl by být) Wizárkyho :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    na orgovně se našel tmavomodrý ručník. Kdo je majitelem? :)

    a druhé hlášení - mnozí na orgovnu chodili a dopovali nás dobrotami, abychom nepadli nedostatkem stravy a tekutin. Nestyďte se mi přihlásit, ráda vám to proplatím - nebylo toho málo. :)
    REINITA
    REINITA --- ---
    tak zítřejší afterparty bude v Kafárně, rezervace na jméno Praví mafiáni. :)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    NENDILKA: Skoda, ze nedorazis. Ale jsme radi, ze sis to uzila :-)
    NENDILKA
    NENDILKA --- ---
    Jelikož mi útok zrádného bacila rozvrátil rodinu, tak se na afterparty bohužel nedostanu. Tedy pár slov: jako Cp jsem se chtěla přihlásit už na první běh a pak mi to nevyšlo díky dětem. Tehdy jsem měla pocit, že je hra mnohem pohádkovější. Jsem tedy ráda že jsem si to střihla až po Cirkusu a s menší hormonální náloží - nebyl to pro mě takový kulturní šok a lépe jsem do toho zaplula.

    Střípky mi doslova učarovaly. Zahlédla jsem díky mým postavám jen malinký kousek mozaiky, ale cítit to musela celá Praha jaká to byla nálož. Skláním poklonu Orgteamu, všem hráčů i CPkam. Je to živé a byli úžesné být u toho.

    Náramně jsem si to užila.

    A především děkuji svému muži J.J. a svému vnuku Sajtrovi - byli jste nad očekávání skvělí a dobře se mi s vámi hrálo. A slečně Popelkové děkuji za to, že se nakonec “nechala ukecat” aby si s mým mužem přišla promluvit.

    Díky a užijte si party.

    PS: pro kočky a kočičáky <3
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    NITA: Lezi ve Slavikove na stole :-)
    NITA
    NITA --- ---
    Ahoj, v neděli mi byla hráči zabavena měkčená dýka a velice ji doma postrádáme? Netušíte někdo, kam se mohla ztratit? Děkuji :)
    MISA_V
    MISA_V --- ---
    WIZARDY: sakra, vidíš
    to mě nenapadlo a hloupě jsem si to pořídila na pravačce... :/
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    MISA_V: A je na levé nebo pravé ruce? Já jen jestli jsi teď imunní proti zásnubám.
    MISA_V
    MISA_V --- ---
    REINITA: :DD
    paleček naprosto vhodný! ♡ prsteníček by byl horší
    REINITA
    REINITA --- ---
    MISA_V: tyjo, dala bych paleček, ale nepřijde mi to úplně vhodné. :D
    MISA_V
    MISA_V --- ---
    STRIPEK: Ha! a mně se konečně hodí, že mám zlomený prst a mám omluvenku z tučňáčích tréninků a ukážu se moc ráda! :DD ♡
    REINITA
    REINITA --- ---
    SANELIN:
    SHERD:
    :(((
    SANELIN
    SANELIN --- ---
    STRIPEK: Bohužel se mi datum nehodí. Ale děkuji za hru, bylo to prima a těším se na příště. :)
    SHERD
    SHERD --- ---
    STRIPEK: Tak tam nemám šanci se objevit. Ale z pozice "Pokud vidíš můj ksicht, vidíš ho poprvé" generického CP se loučím s ostatními a doufám, že se hra líbila :)
    STRIPEK
    STRIPEK --- ---
    Vážení velevážení,
    afterparty proběhne tento čtvrtek, 4. 11., od 19:00. Nějaké to organizátorské slovo lze čekat někdy po 20. hodině.
    Místo je ještě v řešení, dodáme co nejdřív.
    Těšíme se na vás. :)
    GILANOR
    GILANOR --- ---
    Taky bych moc chtěla poděkovat hráčům, cépkům a organizátorům za vytvoření kouzelného světa. Už tomu asi i trochu věřím <3
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    INSOLITUS: S jinými hlavami v bedně, které se ve hře objevily, se to vůbec ani nedá srovnávat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam