• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    za svůj organizační talent. I když mu někdy předchází silné chaosení.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Dneska jsem třikrát málem byla účastníkem dopravní nehody, jednou i vlastní vinou (tímto se omlouvám pánovi ze slepého úhlu). Jsem fakt vděčná, že žiju a jsem celá já i auto.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Za tu minulotydenni katarzi, kdy mi to pomohl cele uzavrit, ani o tom nevedel a me se taak obrovsky ulevilo.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ze mam uzasnyho kamarada, kterej mi vzdycky pomuze.
    Nehleda duvody, proc by to nemelo jit, ale zpusoby jak by to jit mohlo.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    *
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    že mám šéfku Ostravačku :D která s bohorovným klidem na callu oznámí naší manažerce, že máme práce po kkt.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    za to, že je dnes slunečno
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Za uplynuly vikend
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Za dnešní skvělej výlet do Novohradských hor, za ten hodinovej hovor plnej smíchu a za to boží Bún bò nam bô k večeři!
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Ze jsem zdravá.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    A dneska ještě jedno důležité doplnění. Jsem vděčná za možnost lépe poznat, byť zatím jen v on-line světě, ID Zulu: je skvělé moct potkat v životě lidi, se kterými si můžete rozumět i na takové jiné, zvláštní a magické úrovni. Děkuju.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Za to, že letošní zimu si užíváme sněhu a velký sněhulák postaven :)
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Za to, že žiju v takové době a zemi, že můžu chodit na psychoterapii. Za těch již poměrně dost let mi přinesla spoustu dobrého a užitečného do života a nelituju ani koruny vynaložené na tento účel. Že díky terapii mám často hlubší vhled do situací ve svém životě, popořadě si prohlížím a postupně přijímám i zažitá traumata z dětství a pozdějších dob, umím si stále lépe a lépe nastavovat hranice i opouštět škodlivé vzorce chování i se lépe vyjadřovat o tom, co potřebuji, co cítím a co právě zažívám. A že se umím čím dál lépe přijmout i v situacích, kdy udělám chybu nebo se mi něco nepovede, o to častěji oproti dobám minulým pak dokážu přijímat i druhé v jejich těžších chvílích. Jsem za to fakt ráda. Děkuji i prvnímu a pak druhému, současnému terapeutovi, kteří mě vnímali, když jsem potřebovala, a za bezpečné prostředí, které mi při vyměřeném čase pokaždé poskytli. Bez nich bych nebyla tam, kde jsem, ale hodně daleko za současným stavem.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Za super sousedy. Nečekala jsem, že budou v té naší slepé uličce tak hezké vztahy.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Jsem vděčná, že syn prožil toho nejlepčejšího silvestra :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Za to, že mi srůstá zlomenej prst a že bude brzy (doufám!) zase v pohodě.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Tak vubec... Diky!
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Za rodiče! Děkuju Vám za všechno, jste nejlepší na světě a jsem strašně rád že Vás mám!
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Žádná hádka tyto Vanoce. Uff.
    Polovina dárků je pricetnych.
    Udelala jsem radost kamosce :-))

    Za sit skvelych bab, co mam kolem sebe. Jsou neskutecne a mam je moc rada.

    A za mnoukaci vitani uz od vytahu.
    IRAVEN
    IRAVEN --- ---
    Dneska jsem vdecny jednomu znamemu, co mi po telefonu pomohl opravit protekajici zachod :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam