• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAIRIELLAZa co jste vděční? Děkovací auditko
    Chcete někomu adresně nebo neadresně poděkovat? Jste poslední dobou za něco vděční? Toto auditko tu má být (stejně jako už zde existují podobně laděná další) pro navození lepšího pocitu, třeba po ránu, kdy byste rádi spíš četli něco hezkého a milého než hádky, nadávky, jízlivost a popichování (ale trocha sarkasmu se tu snese). Pokud chcete nadávat, využijte pro to k tomu určené kluby. Děkuji. Reakce budou spíše mazány, uvidíme, do jaké míry to bude nutno zpřísňovat. Rozhodně budou mazány flejmy.
    rozbalit záhlaví
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Díky přírodě za to, že vymyslela spánek. Jak pravila Chytrá horákyně, není nic sladšího na světě.
    GAABA
    GAABA --- ---
    Dekuji nazname dame za nadherne kusy obleceni presne v moji velikosti. Vsechno vlnene nebo kasmirove.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    za dobré lidi...
    KATRIX
    KATRIX --- ---
    Za to, že mám vedle sebe partnera, který je mi oporou už celých 8 měsíců v různých fázích těhotenství, doprovází mě na předporodní kurzy a zajímá se o to všechno kolem mě a našeho malýho .
    STENNY
    STENNY --- ---
    Že jsem to opravdu celé ušel.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Za to, že psi jsou vyjímečnou součástí lidského života...
    1KA
    1KA --- ---
    Dekuju za more, sama bych nejela a potřebovala jsem, aby me někdo vytáhnul, posadil do auta, odvezl a nechal žít.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Za barokní popmuziku, kterou pachame na zkouskach a mega se u toho bavime :-)))
    STENNY
    STENNY --- ---
    Za schopné fyzioterapeuty.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Za každé nové a střízlivè ráno:)
    1KA
    1KA --- ---
    Za slunce.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Že jsem celá já i auto.
    1KA
    1KA --- ---
    Za to, že žiju.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    za něj ♥
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Smála jsem se, když mi lidi říkali, že dostat se na mou hodinu je jako sehnat lístky na Rolling Stones. Ale já mám fakt obsazeno až do začátku února. Dál nejsou ještě vypsané rezervace.
    Když jsem začínala a často vedla hodiny s jedním, dvěma klienty (díky PETR_TNT, že byl mým prvním pokusným králíkem), nenapadlo by mě, že se to může takhle vyvrbit. Jsem za to neskutečně vděčná a moc děkuju všem členům gangu ❤️
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Za svůj tuhý šumavský kořínek. Dobře jste si, mí prapředci, vybrali své protějšky. I za ta malá prsa a studené ptačí oči, co mám po vás, jsem vám vděčná ❤️
    MONROE
    MONROE --- ---
    Za teplo, splachujici zachod, vanu a sprchu, za vuni a poradek.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Za Život…
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Děkuji za naší GLS řidičku ;)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Za to, že dělám svět lepším tím, že jsem si zabral pozici životního lůzra a díky tomu nepřipadla nikomu, kdo si ji nezaslouží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam