• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CNVLife in plastic
    Dobrovolné oběti trendu plastik, sukcí a výplní. Klub pro svobodné pohoršování nad kačeřími pysky, falešnými sixpacky a melouny na hrudníku.
    rozbalit záhlaví
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    CNV: a proc davaj na vsechny ty obrouseny pahyly jednicky? Nemaj jinou formu?
    CNV
    CNV --- ---
    Turecké kliniky ty zuby propagují jako fazety. Ty se lepí zepředu na mírně zbroušené zuby, což je sice taky určitý zásah do skloviny, ale není to tak hrozné a dělá se to jen u viditelných zubů. Jenže Turci ve skutečnosti dělají korunky, tj. obrousí všechny zuby na miniaturní pahýlky a na každý dají nový umělý zub. Což je velký zásah, který se normálně dělá až když není možné zub jinak zachránit. Navíc dělají celý chrup najednou, ty korunky kvalitou stojí za prd a následná péče je nulová - zaplatíš, odletíš domů a tím to pro ně končí.
    Britové rádi létají do Turecka pro zuby, protože zubní péče v UK je v troskách, akorát že pak obvykle končí v troskách i ta krásná modrobílá kusadla...

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KAIAFOX: Koukam, ze mam se svoji korunkou stesti. Na jednicce, chlapec na sebe chtel upoutat pozornost, tak mi podrazil pri brusleni nohy. Led kupodivu neuhnul :) Po 15ti letech mi ji vymenili za jinou a porad to drzi. Mam ji teda normalne dobarvenou, vypada jako lidsky zub, ne jak tyhle klavesy od piana.
    NIMLOTEK
    NIMLOTEK --- ---
    KAIAFOX: Ufff :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NIMLOTEK: Ty pahýly pod tím vyhnívají. Dřív nebo později to odpadne. Není to na trvalo. Akorát pak nebude co opravovat, jenom nasekat implantáty (což taky není žádná sranda a to neřeším finanční stránku věci).

    Sama jsem si to mohla vyzkoušet - rozpadla se mi pětka až k dásni (jako z filmu, rozlomila jsem ji mrkví 🤦‍♀️, kaz nebyl vůbec vidět), zubař mi ji dočasně "vystavěl" a za pár let se to rozpadlo - do prostoru mezi zubem a materiálem se i přes všechna pojiva a čištění časem dostane veškerý svinčík. Zbytek zubu letěl a mám tam implantát :D.
    NIMLOTEK
    NIMLOTEK --- ---
    KAIAFOX: Reknes vic, prosím?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    CNV: Mají se na co těšit, zubař vyprávěl...
    CNV
    CNV --- ---
    KAIAFOX: Turecký zuby. Nechala si je udělat spousta influencerů, kteří se budou za pár let pěkně divit.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Tu bych taky chtěla vidět bez nátěru. A ty krychličky místo zubů jsou taky slušně creepy.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MADIETTA: Jazva po liplifte
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MART1NKA: co je to tmavé okolo nosu? Praskliny, jak se odlamuje?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    To nechces videt co najdes za zakopy z prvni svetovy kdyz ji subdas tricko tvl..
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    CNV
    CNV --- ---
    SARAJ: Tělesná dysmorfická porucha.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    And it keeps on getting better

    Khloe Kardashian fans gasp at her 'missing teeth' in jaw-dropping moment after Kourtney drops baby news | The US Sun
    https://www.the-sun.com/entertainment/9778354/khloe-kardashian-fans-missing-teeth-kourtney-baby-news/?#Echobox=1706500662
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tahle zrudnost me sere roky, neskutecna mrdka

    Where have all the human teeth gone? | Dazed
    https://www.dazeddigital.com/beauty/article/61836/1/where-have-all-the-human-teeth-gone-in-defence-of-veneers-imperfect-teeth?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja nevim to mate jak ta obri prsa. Ja jsem.to vickrat videl ze vlastne existuje hlasita "asi mensina" co nuti vsechny enhanced zeny do furt vic dal a vhoust a asi se tomu tezko unika.
    A nektere ty zeny regulerne touzi vypadat co nejvic nelidsky absurdme umelohmotne "barbie"
    Zvlastni je ta role klinik co jim v tom za pr pomahaji
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    TANKIE_: Měli by zavést nový termín "neestetická chirurgie"!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Ze si to nekdo necha udelat bych i pochopila, ale kdo tohle provadi? To uz je spis body modification nez nejaka esteticka chirurgie.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SARAJ: delat zagorku
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Mno

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam