• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PIKKMANoPoo - triky bez šamponu ..
    No poo je metoda mytí vlasů bez šamponu, ať už použijeme bylinky, žitnou mouku, marocký jíl, vejce.. je to vždy trochu alchymie a má svoje pravidla. Pojďte si přečíst návody, rady a triky pro začátečníky a předávat zkušenosti. Nebudeme no poo fašisti a i lidé na low poo jsou vítání :)) Budou i vychytávky na přírodní barvení vlasů!
    rozbalit záhlaví
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PIKKMA: Aký máš typ vlasov? Ja mám jemné rovné vlasy, ako detské a prírodné šampóny mi výrazne zlepšili jak mastenie, tak pokožku hlavy. Používam teda Urtekram. Šampuk som mala len nejaký z Lushe a to bolo dosť peklo.
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    PIKKMA: Dělám ho doma manželovi - šampuky jsou dobré, ale vrátí to no poo na úplný začátek
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Aaaaa výborně skupina založena :) až bude chvilka nacházím základní infa na nástěnku.
    Low poo jsou šampony bez chemie, já už nějaký čas pokukuju po tomhle na dny kdy není prostor míchat kasičky :)

    Tuhé přírodní šampony LOW POO - NatuBea
    https://www.natubea.cz/tuhe-prirodni-sampony/
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    LAUDAM: neco takovyho si myslim, ale rikam si, ze sampon jako sampon prece, pokud je to i (prirodni) sampon...
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    KRISKA: Google tvrdí, že mytí šetrnými šampony
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    co je to low poo?
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    Zkusil jsem mesic uplne bez samponu a jakycholi nahrazek a taky to bylo docela v pohode :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam