• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIBeat saber
    Diskuze hlavne o custom mapach + komunitnim souboji v pokorovani score + techniky a obecna diskuze tehle nejlepsi ceske VR hry

    custom mapy here https://beatsaver.com/
    rozbalit záhlaví
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    PIPLA: ja jsem si s tou verzi nejak nerozumnel vubec. zkusil jsem snad vsechny mody a vsechny skore naprosta katastrofa. uz jsem myslel, ze to odinstaluju a vybodnu se na to. (je to teda update, co se mi v zasade libi)
    faster song byl u me stejne pomaly jako obvykle (ale practice mod nepouzivam, takze jestli to na to ma nejaky vliv...tak nevim)

    MONKEYFIGHTER: na OST jsem teda zvedavej jak po hudebni strance tak notovy.
    (taky doufam, ze se ty noty nebudou plazit jak pri pop/stars na expert+)

    jinak tady mate dalsi video, kdybyste se nekdy nudili. dalsi pekny chart.

    [Beat Saber] Bustin Expert+
    https://www.youtube.com/watch?v=jPcNwIq339w
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Zkusil jsem se premistit k sobe do pokoje, coz vyzadovalo dost stehovani nabytku. Nakonec mam vice mista na hrani, ale vypada to na kamere dost hrozne :-/. Kazdopadne zkusil jsem neco nahrat. Hellcat je dalsi pekny tech chart tak jsem se rozhodl pro to.

    [Beat Saber] Hellcat Expert+
    https://www.youtube.com/watch?v=TCVks-wpXmk
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    GREGI: nerekl bych, ze je nesnasim, ale rozhodne to neni neco, co bych dobrovolne si chtel zahrat. Driv jsem to delal tak, ze kdyz jsem se moc necitil na hrani nejakych custom songu hral jsem ofiko songy na FS, DA. V ranked songach, hlavne tech starsich je videt, ze flow taky nikdo moc neresil a jsou tam obcas jeste horsi patterny nez ty freekoviny. no vlastne horsi az zase tak nebude. I kdyz treba nektery songy se hrajou fakt blbe i kdyz jsou relativne zajimavy viz Cycle Hit.
    Flow u spousty (drtivy vetsiny) taky neni zadny zazrak akorat je videt, ze tam byla nejaka snaha flow mit a nepouzivat patterny, ktery to flow radne rozbijou, coz je freekova specialita.
    Me se treba libi FitBeat, Unlimited Power 360tka, Overkill 360tka. Jsem ochotnej si dobrovolne zahrat Country Rounds a Burning Sands. Nektere songy jsem ochoten si zahrat i kdyz me mrzi jak vypadaji ty mapy viz Pop/stars. a neco se hrat neda vubec Angel Voices (coz je skoda, protoze portera robinsona muzu).
    Camellia pack jsem nekomentoval z toho duvodu, ze to jsou songy co si klidne rad zahraju i kdyz co to obcas obsahuje za patterny, to je taky des (konec ghost expert+ za to bych nekomu zlamal ruce).
    Nejaky ten pokrok v mapovani je v tech placenej packach videt. Nektery charty jsou docela dobry. Nasel bych tam i nejake favority.
    Uprimne se divim tem lidem, co jsou schopni hrat roky vanilla verzi jen s ofiko songama. Me to po 80ti hodinach prestalo bavit a to si myslim, ze jsem tomu venoval toho casu fakt hodne.
    (hudbu jsem neresil, nezda se mi zrovna nejak uzasna a oproti jiny hudebnim hram zakladni content je na tom o dost hure. no vlastne to by se dalo rict o kde cem jinym :-/)
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    GREGI: jasne, tak uvidis u pristiho OST jestli se to vylepsi:)

    GREGI
    GREGI --- ---
    MONKEYFIGHTER: jasny mimo rytmus to neni ale flow dost chybi... placeny sem nikdy nehral:) mluvim ciste o defaultech
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    GREGI: jako default songy zejmena ty stary jsou divne namapovany zejmena proto ze este nikdo v ty dobe netusil co to flow je a jak to vypada kdyz je to dobre, pozdejsi obsah (coz jsou teda ted jenom placeny packy protoze dlouho nebylo OST) mi prijde namapovanej dobe a zabavne (coz neni uplne divny vzhledem k tomu ze ted uz to prevazne mapujou ty lepsi maperi z komunity)

    me teda hlavne moc ani nebavi vetsina muziky z prvnich OST.

    ale ze je neco z tech map divny mavani mimo rytmus bych teda nerekl a po deseti letech hrani na bici bych rekl ze bych to nejspis i poznal)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Jinak upgrade z original vive na index brutal:) 144hz je znat rez taky... hraje se lip. Zvuk ani nemluvim, hodne dobry. Ovladace sem si teda nechal vive sem na ne proste zvyklej:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Sem jedinej kdo tu nesnasi ddfault songy a hraje jen customy? Vzdycky kdyz zkusim nejakyho experta plus s defaultu tak mam problem to dat... prijde mi ze ty mapy nemaj absolutne zadnou flow a je to jen divny mavani mimo rytmus... pritom customy davam uz imho vetsi pekla nez sou defaulty ale proste ty dobre namapovany davaj smyls a hned se vrejou do svalove pameti...

    Beat Saber Virtual Riot - Wallmonger Expert+ Mixed Reality
    http://www.youtube.com/watch?v=2PjGcf_ZCmc
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Zkusim jsem nahrat video se svetylkama a debris. No sotva jsem to precetl. Ale video zde, mapa se mi libi.^_^

    [Beat Saber] Phantom's Wonderland Expert+
    https://www.youtube.com/watch?v=uSMLzrselKg
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    STSUNG_NAVANA: Dik, mrknu!
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    PIPLA: Mne to drzi, to neni ten problem, ale ten oblicej je proste strasne otlacenej a ta pena uz po nejake chvili hrani neni vubec prijemna... kazdopadne diky za odpoved.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    VENIKA: nemám nic, hodinu dávám v pohodě, teď teda i hodinu 20 výjimečně.... mám culík, pod který si to dám, takže mi to drží díky němu :-) ale víc bych hrát nechtěla.
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    VENIKA: existuje firma, co vyrabi ruzne covery a accessories -> vrcover.com
    nevim jestli se da neco sehnat v techto koncinach, ale da se objednat pripadne u nich nebo pres amazon. neni to teda zrovna levna zalezitost, ale jsou dobry.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    PIPLA: Mas pls nejakej cover nebo neco podobnyho? Ja vydrzim tak 40min a pak uz me to tlaci. A taky teda ten oblicej dostava strasnej zahul, jsem pak cela otlacena :(. Tak hledam, jestli by na to neco nepomohlo.
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Tak jsem to teda pustil. Hra se spustila bez problemu. Vlezl jsem do lobby a hrali jsme Crystallized (4 voty z 5), Exit this Earth's Atomosphere (3) a Ghost (4 ze 4). Pak jsem z toho radsi vylezl. Jen by me teda zajimalo jak to tam funguje s tim cervenym vybuchovanim. Vetsina lidi vybuchla, kdyz se ty songy hrali, tak nevim jestli to failnuli nebo se odpojili nebo neco.
    Pak jsem si zahral ghosta solo a kdyz uz jsem to skoro vyrovnal, ze to dopreziju tak mi umrel tracking. 4 vteriny pred koncem. Skvely.

    Multiplayer se nezmenil
    Ghost oops
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    PIPLA: tak to je fajn^_^. at hra bavi dal a je dost zabavy. asi se na tu slavu pujdu podivat. oculus se mi updatuje automaticky tak pokud nebudu cumet na black screen jako minule asi se do toho multiplayeru taky podivam.

    dnes ma ghost rocni vyroci tak by asi nevadilo, kdybych si ho zase zahral. i kdyz petkrat v kuse taky zrovna nemusim.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    STSUNG_NAVANA: Hrála jsem Experta, hráli jsme dycky jinou písničku, mohla jsem i písničky navrhovat, jednu se hrála i má. Lze tam zvolit, že se může vybírat jen z těch přednastavených songů. Někdo tam dával pořád něco děsně dlouhýho a šílenýho, ale nebylo to pořád, nakonec jsem tam našla skupinu, kde jsem byla tak uprostřed a bylo super se tam s někým přetahovat o místo. Fakt mne to bavilo, příště chcí hrát zase, tak uvidím, jak dlouho mi to nadšení vydrží. Hrála jsem v kuse 80 minut a naštěstí se mi to vybilo (Oculus Quest).
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    PIPLA: jak se to vezme. multiplayer byl implementovany do verze 1.12 a podle tuny negativnich recenzi to bylo nekdy 13.10. co se teda PC verze tyce. pokud vim tak probehl nejaky update multiplayeru nebo tak neco, ale novou verzi jsem zatim nehral. (nemam quest ani psvr tak tam nevim jak to vypada).

    na jakou obtiznost jsi hrala? ja jsem se potykal s tim, ze jsem hral camellia song za camellia songem. ne ze by mi to vadilo, ale hrani to moc neprospivalo vzhledem k tomu, ze ty songy jsou dlouhy a vetsina osazenstva je nedava. je teda mozny, ze se ta komunita trochu rozdelila, protoze hraci maji ted moznost hrat custom songy.
    -----------
    abyste se nenudili tady je up & down v mem podani. uz i ja jsem byl donucen si ten song zahrat.

    [Beat Saber] Up and Down Expert+ (SoloLawless)
    https://www.youtube.com/watch?v=qnbjO6g1CIo
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Multiplayer je novinka? jsem se divila, že o tom dávno nevím, dnes jsem to hrála a je to super!!!
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Kdyby nahodou se nekdo citil na turnaj v Beat Saberu, tak bude probihat dalsi Czech Saber turnaj. Info na jejich strankach.

    CzechSaber - Tournament
    http://czechsaber.cz/cst
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam