• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    GORG
    GORG --- ---
    E2E4: Lidi odmlévali už před koronavirem. A žádná spojitost s ním nikdy nebyla prokázána. Později se nad opadávající lidi na ulici zapomnělo.
    GORG
    GORG --- ---
    Připomenu mantru, že "mrtví mají zpoždění". Situace se má tak, že když má někdo pozitivní test na koronavirus, tak bude případný úmrtí mít zpoždění přibližně 14 dní. Nebo alespoň podle aktuální verze pravdy.

    Tohle tvrzení nejde kombinovat s tím, že budeme pracovat s tezí, že to funguje tak rapidně, že ani nedojdeš na test.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Je třeba zvážit, kolik drahoceného času chce člověk věnovat boji s dezinformátory a zmrdy v prostředí, kde mají jejich polopravdy minimální dopad, tedy třeba na nyxu. Ve veřejné síti bych t asi bral vážně, ale tady je to jedna uřvaná veš toužící po pozornosti, čímž se z další "diskuze" s GORGEM omlouvám, a stydím, se, že jsem se do toho vůbec dal zatáhnout.
    GORG
    GORG --- ---
    KORONAVIRUS: Nevěřím, že lidé na ulici padají kvůli zápalu plic, říkáexpertka na viry – eXtra.cz
    https://www.extra.cz/...irus-neverim-ze-lide-na-ulici-padaji-kvuli-zapalu-plic-rika-expertka-na-viry

    „Z případů, které dosud byly reportované, takový případ zaznamenaný nebyl. Já se kloním k názorů, že tato videa nezachycují zkušenost s koronavirem. Nikdo nepotvrdil, že by průběh nemoci byl takto rychlý a dramatický,“ uvedla Ruth Tachezy.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    GORG: ano, a co tím chceš říct?
    GORG
    GORG --- ---
    E2E4: Že padající lidi v ulicích bylo jen mediálně vděčné téma a o nějakém novém koronaviru nevypovídá nic.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    GORG: GORG: zatimco ve Wuhanu to byla fskutecnosti pohadka, proste chripecka.? nebo nevim co se tim snazis rict?
    GORG
    GORG --- ---
    JVMLOK: Nekdo by spis nejdriv mel prokazat, ze me maji kolabujici lidi po meste zajimat v souvislosti s koronavirem. To samozrejme prece neni nic noveho.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    GORG: preformuluju to...internetem se siril zaber cloveka, kterej upadl kdyz cekal ve wuhanu ve fronte na testy. Clanek rika “lide kolabuji v ulicich”
    Jak to intepretuje GORG: “zpravodajstvi o mrtvolach v ulicich ciny”

    Je na tobe, abys dokazal, ze k podobnym jevum nedochazelo a nemocni lide nekolabovali v ulicich Wuhanu. Do te foby je to dalsi tvuj trapnej manipulativni konstrukt.
    GORG
    GORG --- ---
    pro me je naopak hodne podstatny, co se deje chronologicky v case. tahle zpravodajstvi o mrtvolach v ulicich z Ciny nas zasahla v psychicky nejzranitelnejsi dobe
    GORG
    GORG --- ---
    JVMLOK: jake bludy se tu sirily o lidi odpadavajicich na ulici
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ECLECTICA: Aha..tedybeddy ma R0 0 tak se omlouvam :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    TEDDYBEDDY: kolik to ma R0?

    GORG: muzes napsat, jen pro info, co se snazis rict rok starym clankem?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Diskuse má sloužit hlubšímu zamýšlení nad pocienciálními proměnami spolešnosti v důsledku pandemie. Je moje chyba, že jsem to tady nechala ladem, uznávám.

    Teddybeddy má RO.

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Kdo se před covidem chránil nejvíc, ten to odnesl jako první, řekl šéf Motola - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...tol-nemocnice-kandidat-senat.A200922_154601_domaci_aug?zdroj=vybava_recombee
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nemůžeme dýchat, stěžují si děti. Pediatři nesouhlasí - CNN Prima NEWS
    https://cnn.iprima.cz/...i-9996?fbclid=IwAR0HJAgHwFMcqvrtBybZfnZjiTuELMcXyD1j1m4uFG2hKr7xbe765qDxEYY
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KOZLIKK: díky hombre, já jsem v poho, stejnak ty internety lidi jen votravujou ;)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    GORG: TEDDYBEDDY: uplnej ban jsem vam dal proto, abyste nemuseli cist prispevky "posahanych lidi z internetu". na ty spravne informace jiste dosahnete i bez toho, coz se vam uspesne darilo doposud. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam