• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    KEIKIN: No, spíš by bylo hezké, kdybys trochu upřesnil proč ho tak obdivuješ nebo co dělá tak dobře. To, že „měl v nějakém rozhovoru pravdu.“ No, promiň, ale to není kritérium ničeho. Lékař na jeho pozici by měl mít v rozhovoru pravdu prakticky ve 100% případů, protože má papouškovat jen prověřené a lékařsky/statisticky/odborně a jinak podložená fakta. Vlastně by se nikdy nemělo stát, že jí mít nebude. Což se stalo opakovaně.

    Pokud jen tak lehce a rychle prolétnu z hlavy věci které si u něj vybavím, tak:
    - při nástupu slíbil boj z dezinformacemi. Skončilo to krachem, firma se jim na to vysrala a sám dezinfo dokonce šířil. Očkovací kampaň pořád není.
    - fungování hygien stále tristní, škálování trasování po roce 0
    - chytrá karanténa + erouška nefungují vůbec
    - očkování funguje prachbídně, zlepšení na obzoru nevidím, očkovací centra připravená nevidím, výběráky na dodavatele dalších vakcín nejsou, registrační systém funguje bizarně a napůl, malou matematiku neumí (protože sčítání, odčítání a dělení stačí na to aby se zjistilo, že praktici očkování nevyřeší). To že neumí exponenciálu je víc než zjevné.
    - náměstek Černý je nebezpečná kreatura
    - nacionalistické tendence a setrvalé odmítání distribuce pacientů do Německa
    - inspirace zeměmi ve kterých covid potlačili = 0.
    - opakované absurdní trvání na tom, že děláme vlastně všechno dobře (to chytl od šéfa), ačkoli všichni modeláři od začátku říkají co a jak je špatně.

    No... co on vlastně udělal dobře?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tyvole prachy za mrtvoly... solidní info.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    CAIDEL: jeho nedávná série vystoupení nejdříve v Poslanecké sněmovně a posléze u Václava Moravce v ČT. Tam se zabýval tím, kolik lidí ve skutečnosti umírá na covid a kolik jich umírá na dopravní nehody.

    „Když vykazujeme každého, kdo zemře i na autonehodu a má covid, jako člověka, který zemřel na covid, tak v ten den máme kolem 150 mrtvých.“
    Jan Blatný

    Ale má pravdu, já mám info, že nemocnice dostává prachy za to, když ji eksne pacient u které byl nakažen COVIDem, byť to nebyla zjevná příčina úmrtí, jen laicky např. urychlovadlo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CAIDEL: otazka jaky obdobi hajeni blatnymu vymezit, mame pandemii, musi to fungovat na prvni dobrou, imho
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    CAIDEL: mám na to šestý smysl, ale i proto jsem rád za ty názory, že je to ňouma, pokud je to podpořené argumenty...Třeba nakonec změním dres.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    KEIKIN: Já ho tedy místy poslouchám velmi bedlivě... a obávám se, že se pleteš, protože je nezřídka hodně mimo a došlo na něj už i na jednoznačné lži.

    (Blábolení o autonehodách? Prosím promiň...)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PALEONTOLOG: no ta funkce není za odměnu. Někdy to tak je, že si člověk někoho zaškatulkuje a pak má zavřený klapky...Btw. včera na frak moderátorovi v ČT. Už jsem mu poslal i podporovací email. Mně je jedno čím je, začal mně zajímat jako osobnost a rád se o něm dozvím více informací.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: ono zatim nic z toho co pisu neprestalo platit, ale udajne se snazi mit rovnou pater. No hezky.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PALEONTOLOG: to jsem si právě taky myslel..Ale je to jinak...Zdědíl to, co mu tam nechali jeho předchůdci.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEIKIN: ten ma vyhodit svyho promorovaciho tajemnika a pak mozna neco mektat. Neni to ani manazer, ani politik, ani epidemiolog, jen kejvnul zrude, uzitecnej idiot
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MINERWA: v tom co říká...v podstatě má pravdu, jen ji neumí tak hezky zaobalit do svítivého obalu. Schválně poslouchej co říká, třeba se ti to bude taky tak zdát.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_ILFORD: ale no tak, aby se pán a paní neurazili...Napsat co si člověk myslí..a hned je troll...no tak asi podle toho vypadají vaše diskuse.
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    KEIKIN: Takže úplně zbytečně trolíš
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KEIKIN: a čem je chytrej, prsim tě?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    MINERWA: ne, fandím Blatnému.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KEIKIN: fandíš kovidu, viď
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_ILFORD: covid ne ?
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    KEIKIN: kontext?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Dneska jsem si oblíbil ministra Blatného. To je fakt chytrý chlap, jen to není holt alfasamec. Začínám být jeho fanoušek. #blatnynahrad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam